Trwa ładowanie...
gwiazd naszych wina

''Przebudzenie'' reżysera ''Gwiazd naszych wina''

Share
''Przebudzenie'' reżysera ''Gwiazd naszych wina''
Źródło: mat. dystrybutora
d3f24i6

Reżyser poruszającej adaptacji książki "Gwiazd naszych wina", Josh Boone, przeniesie na duży ekran powieść "Przebudzenie" Stephena Kinga.

Opublikowana w 2014 roku książka traktuje o tym, co może istnieć po drugiej stronie życia. Jej akcja rozgrywa się w niedużej miejscowości w Nowej Anglii, ponad pół wieku temu. Bohaterami są Jamie Morton oraz pastor Charles Jacobs. Kiedy rodzinę kaznodziei spotyka tragedia, charyzmatyczny duchowny wyklina Boga i szydzi z wiary, a w następstwie - zostaje wygnany przez zszokowanych parafian. Wiele lat później, Jamie, tułający się po całym kraju, uzależniony od heroiny rock-and-rollowy muzyk, ucieka od własnych demonów, swojej rodzinnej tragedii. Pewnego dnia spotyka Jacobsa i ich życie zmienia się całkowicie.

Josh Boone nie tylko stanie za kamerą adaptacji "Przebudzenia" (w oryginale "Revival"), ale już napisał scenariusz. Produkuje Michael De Luca.

Dla Boone'a i Stephena Kinga nie będzie to pierwsza okazja do współpracy. Boone przeniesie również na duży ekran "Bastion" ("The Stand") mistrza powieści grozy.

d3f24i6

Podziel się opinią

Share
d3f24i6
d3f24i6