Trwa ładowanie...
d3a7uf2

"Psy 3. W imię zasad": Sfora Franza Maurera powraca do gry w nowym zwiastunie filmu

"Napijmy się za żywych i martwych, zawsze wiernych. Wiernych zasadom.” Sfora Franza Maurera powraca do gry. Najnowszy film Władysława Pasikowskiego pojawi się w kinach 17 stycznia.
Share
Psy 3
Psy 3Źródło: Materiały prasowe
d3a7uf2

Po 25 latach legenda wraca do kin. Premiera filmu "Psy 3. W imię zasad” już 17 stycznia, tymczasem przedstawiamy pierwszy zwiastun produkcji.

Zobacz wideo:

W najnowszym filmie Władysława Pasikowskiego w swoich legendarnych rolach powracają: Bogusław Linda jako Franz Maurer, Cezary Pazura jako Waldek Morawiec, Artur Żmijewski jako Radosław Wolf i Edward Linde-Lubaszenko jako Kapitan Stopczyk. Do sfory kultowych "Psów” dołączają: Marcin Dorociński, Sebastian Fabijański, Jan Frycz, Mirosław Baka, Tomasz Schuchardt, Arkadiusz Jakubik i wielu innych. "Psy 3. W imię zasad” w kinach już 17 stycznia.

d3a7uf2

Opis filmu:

Po latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i "Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

   Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d3a7uf2

Podziel się opinią

Share
d3a7uf2
d3a7uf2