Trwa ładowanie...
Megafon.pl

Ridley Scott o przyszłości serii ''Obcy'': jeśli będziecie chcieli całej serii, mogę zrobić kolejnych 6 filmów

Jeszcze nie doczekaliśmy się premiery obrazu "Obcy: Przymierze" ("Alien: Covenant"), a Ridley Scott już myśli o kolejnym filmie z serii, a nawet o kolejnych filmach.

Share
Ridley Scott o przyszłości serii ''Obcy'': jeśli będziecie chcieli całej serii, mogę zrobić kolejnych 6 filmów
Źródło: Materiały prasowe
d1xhfsj

79-filmowiec przyznał w rozmowie z "The Sydney Morning Herald", że ma już scenariusz do nowego dzieła z serii "Obcy". Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, zdjęcia kręcone będą w 2018 roku.

- Zakładam pewien sukces i wolę być przygotowany - mówi Scott. - Nie chcę dwuletniej przerwy. Będę więc gotowy na przyszły rok. Jeśli będziecie chcieli całej serii, mogę zrobić kolejnych 6 filmów. Tym razem się nie wycofam. Nie ma mowy.

d1xhfsj

Jednocześnie reżyser przyznał, że "Prometeusz" nie jest częścią nowego cyklu. Ten zaczyna się od nadchodzącego dzieła "Obcy: Przymierze".

"Obcy: Przymierze" ma bezpośrednio nawiązywać do filmu "Obcy" z 1979 roku. Załoga statku Covenant, na pokładzie którego znajdują się same pary wyrusza w pierwszą dużą misję kolonizacyjną. Na miejscu odkrywają, że to, co miało być rajem okazuje się mrocznym, niebezpiecznym światem. W obsadzie sequela "Prometeusza" znaleźli się Michael Fassbender, Katherine Waterston, Billy Crudup, Danny McBride, Demián Bichir, Carmen Ejogo, Amy Seimetz, Jussie Smollett, Callie Hernandez, Nathaniel Dean, Alexander England, Benjamin Rigby oraz James Franco. Scenariusz napisali Jack Paglen i Michael Green.

Za kamerą staje Ridley Scott. Premiera została wyznaczona na 19 maja 2017 roku.

d1xhfsj

Podziel się opinią

Share
d1xhfsj
d1xhfsj