Trwa ładowanie...

''Roman Barbarzyńca 3D'': Wywiad z Anną Muchą [wideo]

Share
''Roman Barbarzyńca 3D'': Wywiad z Anną Muchą [wideo]Źródło: Kino Świat
d2eqrl6

„Jeśli chodzi o ideał mężczyzny z krainy fantazji, to obawiam się, że takiego nie ma. Ja mocno stąpam po ziemi i wybieram z tego, co jest, a nie z tego… co mogłabym sobie wymyślić.” – żartuje *Anna Mucha, gwiazda komedii „Roman Barbarzyńca 3D” (premiera 20 lipca).*

Nie zmienia to jednak faktu, że aktorkę bardzo ucieszyła możliwość zagrania dziewczyny Macieja Stuhra - „Nawet jeśli to tylko kreskówka.”

Ksenia – bohaterka Anny Muchy na pierwszy rzut oka wydaje się stereotypową heroina z kart powieści fantasy. Zabójcza w mieczu i urodzie wojowniczka, konsekwentnie reguluje demograficzny przyrost męskiej populacji krainy Wszechściemia. Jednak w groźnej maszynie do zabijania kołacze romantyczne serce.

d2eqrl6

Przyłącza się do Drużyny Śmieszenia, ale ma własną misję do wykonania. Zgodnie z odwieczną tradycją plemienia, poszukuje adoratora, który zdoła ją pokonać w walce i tym samym stać się godnym tytułu jej pana i władcy. Problem w tym, że uroda Kseni przyciąga rzesze kandydatów, zaś dzięki ciągłemu napływowi sparingpartnerów, sztuki walki opanowała do perfekcji. No i w efekcie wszyscy absztyfikanci padają z jej zręcznych rąk jak muchy.

Wyprawa z Maciejem Stuhrem i Czesławem Mozilem pomoże jej odkryć nieśmiertelną prawdę, że potęga kryje się w tym, co najmniejsze i że… nie klata zdobi człowieka.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d2eqrl6

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2eqrl6
d2eqrl6