Trwa ładowanie...

Ruszają zdjęcia do ''Humans 2''

Share
Ruszają zdjęcia do ''Humans 2''
d21rkyn

11 kwietnia padnie pierwszy klaps na planie drugiego sezonu serialu "Humans".

Główna obsada produkcji podzieliła się z fanami radosnymi wieściami o początku pracy za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tom Goodman-Hill jest jednym z aktorów, którzy opublikowali stronę tytułową pierwszego odcinka nowego sezonu. Zainteresowani mogą znaleźć zdjęcie pod tym adresem. Gemma Chan (profil na Twitterze pod tym adresem) zdradziła z kolei, że zdjęcia ruszają już w najbliższy poniedziałek.

Przypomnijmy, że akcja "Humans" rozgrywa się w przyszłości, gdy niezastąpionym gadżetem dla każdej zapracowanej rodziny jest Synth - wysoce skomplikowany robot. Brytyjscy scenarzyści - Sam Vincent i Jonathan Brackley - realizują swój projekt na podstawie szwedzkiej produkcji "Real Humans".

- Myślę, że scenarzyści mają nam o wiele więcej do powiedzenia - o nowym sezonie mówi Will Tudor. - Nic więcej nie zdradzę.

Poza Tudorem w produkcji grają również Katherine Parkinson, Tom Goodman-Hill, Gemma Chan, Lucy Carless, Colin Morgan i William Hurt.

Serial powstaje dla telewizji AMC. Pierwsza seria gościła na antenie w wakacje 2015 roku i składała się z ośmiu odcinków.

d21rkyn

Podziel się opinią

Share
d21rkyn
d21rkyn