Trwa ładowanie...
d4ix0nw
Aktualności

Ruszają zdjęcia do ''Humans 2''

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ruszają zdjęcia do ''Humans 2''
d4ix0nw

11 kwietnia padnie pierwszy klaps na planie drugiego sezonu serialu "Humans".

Główna obsada produkcji podzieliła się z fanami radosnymi wieściami o początku pracy za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tom Goodman-Hill jest jednym z aktorów, którzy opublikowali stronę tytułową pierwszego odcinka nowego sezonu. Zainteresowani mogą znaleźć zdjęcie pod tym adresem. Gemma Chan (profil na Twitterze pod tym adresem) zdradziła z kolei, że zdjęcia ruszają już w najbliższy poniedziałek.

Przypomnijmy, że akcja "Humans" rozgrywa się w przyszłości, gdy niezastąpionym gadżetem dla każdej zapracowanej rodziny jest Synth - wysoce skomplikowany robot. Brytyjscy scenarzyści - Sam Vincent i Jonathan Brackley - realizują swój projekt na podstawie szwedzkiej produkcji "Real Humans".

d4ix0nw

- Myślę, że scenarzyści mają nam o wiele więcej do powiedzenia - o nowym sezonie mówi Will Tudor. - Nic więcej nie zdradzę.

Poza Tudorem w produkcji grają również Katherine Parkinson, Tom Goodman-Hill, Gemma Chan, Lucy Carless, Colin Morgan i William Hurt.

Serial powstaje dla telewizji AMC. Pierwsza seria gościła na antenie w wakacje 2015 roku i składała się z ośmiu odcinków.

d4ix0nw

Podziel się opinią

Share

d4ix0nw

d4ix0nw