Trwa ładowanie...
d174go8

Samoloty

Najnowsze informacje
4.0
(1 głos)
Oceń:
5
1
d174go8

„Samoloty” (ang. Planes) to amerykański film animowany z 2013 roku. Obraz jest spin-offem „Aut” i „Aut 2” studia Pixar. Jednak „Samoloty”, osadzone w tym samym uniwersum, są tworzone przez DisneyToon Studios. Film jest początkiem trylogii, druga część będzie zatytułowana „Planes 2: Fire and Rescue”. Reżyserem pierwszej części jest Klay Hall. Za produkcję odpowiada John Lasseter, a muzykę skomponował James Seymour Brett.

Dusty to samolot rolniczy, mały rozmiarem ale wielki duchem, który marzy o wystartowaniu w największym w historii wyścigu powietrznym dookoła świata. Jednak w przeciwieństwie do wszystkich uczestników zawodów, nie jest stworzony do ścigania się i w dodatku cierpi na lęk wysokości… Dzięki wsparciu przyjaciół i wielkiej odwadze Dusty’emu udaje się przezwyciężyć wszystkie trudności i spełnić swoje marzenia. „Samoloty” to niezwykły film, który pokazuje, że dzięki sile charakteru, odwadze i przyjaźni można wzbić się ponad przeciętność i osiągnąć nieosiągalne.

W filmie głosów bohaterom w angielskiej wersji językowej użyczyli: Dane Cook jako Dusty, Stacy Keach - Skipper Riley, Priyanka Chopra – Ishani, Brad Garrett – Chug, Teri Hatcher – Dottie, Cedric the Entertainer – Leadbottom, Julia Louis-Dreyfus – Rochelle, John Cleese – Bulldog, Carlos Alazraqui - El Chupacabra, Roger Craig Smith – Ripslinger, Gabriel Iglesias - Ned i Zed.

Podziel się opinią

5
1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d174go8
d174go8
d174go8