Trwa ładowanie...
d1hwsib
d1hwsib

Sicario 2: Soldado

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
1
1
Podziel się
Opinie
Matt Graver w "Sicario 2: Soldado" znów stanie do walki z meksykańskimi kartelami Materiały prasowe

"Sicario 2: Soldado" to koprodukcja amerykańsko-włoska, kontynuacja kultowego i docenionego przez krytyków filmu "Sicario".

Sicario 2: Soldado – zarys fabuły

W obsadzie filmu „Sicario 2: Soldado” tym razem zabraknie Emily Blunt, ale walkę z meksykańskimi kartelami podejmą filmowi Matt Graver i Alejandro Gillick, których zagrają Josh Brolin i Benicio del Toro.

"Sicario 2: Soldado" zabierze widza ponownie na granicę amerykańsko-meksykańską, przez którą zdaniem CIA, nielegalnie przemycani są do Stanów Zjednoczonych islamscy terroryści. Za przerzutem stać mają meksykańskie kartele.

Plan CIA jest prosty. Agenci opracowują bowiem sabotaż, w którym porwana zostanie córka jednego z bossów, a cała akcja zostanie przeprowadzona tak, żeby porwanie wskazywało na członków wrogiego kartelu. Bohaterowie podejmują wyzwanie, ale nie spodziewają się tego, że konflikt zaostrzy się na tyle, że poruszy struktury rządowe obu krajów.

Film trzyma w napięciu, a sceny akcji wbijają w fotel. Już zwiastun "Sicario 2: Soldado" pozostawia ciarki, seans zaś powinien być prawdziwą ucztą dla fanów dobrego kina akcji.

Sicario 2: Soldado – ciekawostki o filmie

Zdjęcia do filmu "Sicario 2: Soldado" kręcone były w Meksyku (Mexico City) i w Stanach Zjednoczonych (Albuquerque, w stanie Nowy Meksyk),
za kamerą filmu miało początkowo stanąć dwóch innych reżyserów – najpierw Denis Villeneuve, który wyreżyserował "Sicario", zrezygnował z powodu prac nad "Nowym Początkiem" i "Blade Runnerem 2049", a następnie odmówił Jeremy Saulnier, który podjął się w tym czasie reżyserii "Hold The Dark".

Zobacz więcej najlepszych filmów akcji 2018.

Sicario 2: Soldado
Tytuł oryginalny

Sicario: Day of the Soldado

Gatunek

film akcji, film sensacyjny, thriller

Kraj produkcji

Włochy, USA

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

27.06.2018

Data polskiej premiery

20.07.2018

Czas trwania

122 min.

Reżyser
Obsada

Podziel się opinią

1
1
Share
d1hwsib
d1hwsib
d1hwsib
d1hwsib