Trwa ładowanie...

"Sin City" na najbliższych pokazach Kina Letniego "Sto leżaków i ekran"

"Sin City" na najbliższych pokazach Kina Letniego "Sto leżaków i ekran"Źródło: Studio Munka-SFP
d4mgv9f
d4mgv9f

W środę, 6 sierpnia Warszawie - na Polu Mokotowskim, obok Pubu Lolek oraz w czwartek 7 lipca w Krakowie w Forum Przestrzenie i Katowicach na ul. Mariackiej organizatorzy cyklu darmowych, plenerowych pokazów filmowych 100 leżaków i ekran zapraszają na film *"Sin City", nakręcony na podstawie kultowego komiksu Franka Millera.*

Witajcie w Sin City – Mieście Grzechu. To miasto przyciąga twardzieli, degeneratów i ludzi o złamanych sercach. Niektórzy nazywają je mrocznym…. Są też tacy, którzy mówią na nie ‘dom’ - pokręceni gliniarze, seksowne damy, zdesperowani strażnicy. Niektórzy szukają zemsty, inni pożądają odkupienia. Jedni i drudzy mają nadzieję, że znajdą po trochu z każdego . Wszechświat osobliwych bohaterów, którzy próbują robić właściwe rzeczy, w mieście, które odmawia opieki. Ten pełen brutalności świat wyciągnie po Was swoje macki na najbliższych seansach Kina Letniego w Warszawie, Katowicach i Krakowie.

Startujemy od godz. 20:00, a przed seansem, który rozpocznie się tuż po zmroku, organizatorzy cyklu - kanał filmowy FilmBox, Antyradio oraz Cyfrowy Polsat - zapraszają do wspólnej zabawy, podczas której będzie można wygrać atrakcyjne nagrody. Cyfrowy Polsat zapewnia dodatkowo dostęp do superszybkiego, darmowego Internetu LTE.

d4mgv9f

Harmonogram pokazów:
"Sin City" - 6 sierpnia Warszawa, 7 sierpnia Kraków i Katowice
"Sukiyaki Western Django" - 13 sierpnia Warszawa, 14 sierpnia Kraków i Katowice
„Taxi 4” - 20 sierpnia Warszawa, 21 sierpnia Kraków i Katowice
„Kochankowie z księżyca” - 27 sierpnia Warszawa, 28 sierpnia Kraków i Katowice

Na fanpage'u Kina Letniego na Facebooku na bieżąco udostępniane są zwiastuny filmów, najświeższe informacje dotyczące seansów, ewentualne zmiany w razie niesprzyjającej pogody oraz zaproszenia do udziału w licznych konkursach.

d4mgv9f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4mgv9f