Trwa ładowanie...
d3ek0xl

Spadaj tato

Najnowsze informacje
3.1
(19 głosów)
Oceń:
d3ek0xl

„Spadaj, tato” (ang. That's My Boy) to amerykańska komedia z 2012 roku w reżyserii Seana Andersa i Johna Morrisa. Scenariusz napisał David Caspe, zaś muzykę skomponował Rupert Gregson-Williams. Za produkcję odpowiadają Adam Handler, Allen Covert, Barry Bernardi oraz wytwórnia Columbia Picture.

„Spadaj, tato” to kolejna, zwariowana komedia Adama Sandlera. Po latach Donny Handler postanawia zacieśnić kontakty z synem. Donny stara się być dobrym ojcem, ale zupełnie nie jest do tego przygotowany. 30 lat później widzimy odnoszącego sukcesy na Wall Street Todda, który od lat nie utrzymuje kontaktów z ojcem. Ale Donny ma kłopoty – jest winny dziesiątki tysięcy dolarów Urzędowi Skarbowemu i ma nadzieję, że odnowienie kontaktów z synem to jedyny sposób na zdobycie pieniędzy i uniknięcie więzienia.

Kontaktując się z Toddem w przeddzień jego wesela z Jamie, Donny psuje przyjęcie i wywraca weselny weekend syna do góry nogami. Czy Donny, zyskując kolejną szansę na ponowne zaciśnięcie więzi z synem, będzie wiedział, co zrobić żeby stać się w końcu dobrym ojcem?

W filmie w rolach głównych zagrali: Adam Sandler jako Donny Berger, Andy Samberg jako Han Solo Berger/Todd Petersom, Leighton Meester jako Jamie, Susan Sarandon jako Mary McGarricle, Ciara jako Brie, Vanilla Ice jako on sam, Milo Ventimiglia jako Chad, Rex Ryan jako Jim Nance, Luenell jako Champale.

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ek0xl
d3ek0xl
d3ek0xl