Trwa ładowanie...
Aktualności

Walentynkowa niespodzianka od króla Shreka

Share
Walentynka od Shreka
Walentynka od ShrekaŹródło: UIP
d1tekgl

Z okazji dnia Świętego Walentego mamy dla Was specjalną kartkę z życzeniami od „Shreka”. Obecny król Bardzo Dalekiej Krainy wraz ze swoją żoną, księżną Fioną oraz gadającym Osłem przesyłają najlepsze życzenia. Mają również niespodziankę.

Shrek Trzeci zajął ostatnio drugie miejsce w organizowanym przez Wirtualną Polskę rankingu najbardziej wyczekiwanych produkcji 2007 roku. Film wchodzi do polskich kin 6 lipca i z pewnością po raz kolejny Nas zaskoczy.

Poza spodziewanym bajkowym miksem twórcy animacji przygotowali wiele ciekawych wątków. Dowiecie się między innymi: czym zaowocował związek Osła ze Smoczycą, co poza byciem księżniczką potrafią robić księżniczki oraz kto nowy pojawił się w rodzinie Shreka.

d1tekgl

WALENTYNKA OD SHREKA

W „Shreku Trzecim” Shrek i Fiona przejmują królewskie obowiązki. Szybko jednak odkrywają, że nie są stworzeni do panowania. W zasadzie najchętniej wróciliby na stare śmiecie. Tak powstaje pomysł znalezienia następcy tronu, który będzie w stanie godnie ich zastąpić. Idealnym kandydatem staje się siostrzeniec królowej Lilian, Książę Artie. Wraz z Osłem i Kotem w butach Shrek wyrusza w podróż, by odnaleźć buntowniczego Artiego i przekonać do objęcia tronu. W tym samym czasie przebiegły Książe z bajki przeprowadza w królestwie przewrót. Fiona organizuje ruch oporu.

Shrek Trzeci w kinach od 6 lipca pod patronatem medialnym Wirtualnej Polski.

d1tekgl

Podziel się opinią

Share
d1tekgl
d1tekgl