Trwa ładowanie...
d18pbz0

"Wędrówka na Zachód": Zobacz polski plakat i zwiastun filmowej medytacji

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Wędrówka na Zachód": Zobacz polski plakat i zwiastun filmowej medytacji
(East)
d18pbz0

Przedstawiamy polski plakat oraz zwiastun "Wędrówki na Zachód" - medytacyjnego doświadczenia dla każdego, kto ściga się z czasem i żyje w wiecznym pośpiechu, w reżyserii nagrodzonego Złotym Lwem w Wenecji Tsai Ming Lianga.

Drobinki kurzu, wirujące w świetle słonecznym. Gwar ruchliwej ulicy. Szum morskich fal. Człowiek, który na coś czeka, samotnie paląc papierosa w pokoju. Dziecko, które – czymś zaintrygowane – zatrzymuje się na schodach w podziemnym przejściu. Mnich pogrążony w medytacji, idący przez miasto. Wszystko to dzieje się jednocześnie i obok siebie. Tylko od nas zależy, jak głęboko się zanurzymy w otaczającej nas rzeczywistości.

„Wędrówka na Zachód” w reżyserii nagrodzonego Złotym Lwem w Wenecji Tsai Ming Lianga to głębokie, duchowe przeżycie: pogodne i radosne doświadczenie dla wszystkich, którzy ścigają się z czasem i żyją w wiecznym pośpiechu. W świecie permanentnej pogoni, niepokoju i ataku zewsząd na nasze zmysły to wyciszenie pozwalające wejść w umysł medytującego i doświadczyć głębokiego spokoju i koncentracji. „Wędrówka na Zachód” to film, który nas wybudza z letargu permanentnej pogoni i niepokoju. Pokazany na wielkim ekranie w IMAKSIE podczas światowej premiery podczas festiwalu w Berlinie film przyciągnął tłumy widzów i był oglądany w absolutnej koncentracji, pozwalając każdemu na sali na unikalne doświadczenie: spotkanie z samym sobą.

d18pbz0

"Wędrówka na Zachód" w kinach od 24 kwietnia 2015

d18pbz0

Podziel się opinią

Share
d18pbz0
d18pbz0