Trwa ładowanie...
d1hzbga

Wnuk Clarka Gable'a nie żyje. Jego ojciec nie chce, by był pochowany z wielkim aktorem

Mało fanów ikony hollywoodzkiego kina, gwiazdy "Przeminęło z wiatrem" wie, jak kiepsko skończyły jego dzieci i wnuki...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Clark Gable III miał 30 lat
Clark Gable III miał 30 lat (Instagram.com)
d1hzbga

Kilka dni temu zmarł Clark Gable III, wnuk TEGO Clarka Gable'a, niezapomnianego Rhetta z "Przeminęło z wiatrem". Ciało w łóżku nad ranem znalazła jego dziewczyna, miał zaledwie 30 lat.

O śmierci poinformowała jego starsza siostra, Kayley Gable, która umieściła na Facebooku emocjonujący wpis. Okazało się, że gdy zadzwoniła do ich ojca, Johna Gable, ten rzucił słuchawką, a potem napisał jej wiadomość, że nie chce, by jego syn był pochowany w rodzinnym grobie razem ze znanym dziadkiem. "Spalcie jego ciało, za nic nie zapłacę, trzymajcie mnie i mojego zmarłego ojca od tego jak najdalej".

Oburzona Kayley zapowiedziała, że napisze książkę o swoim dzieciństwie i obnaży to, jak fatalnym ojcem był syn aktora.

Wściekła Kayley oskarżyła w swoim wpisie ojca o to, że odkąd byli małymi dziećmi, on narkotyzował się przy nich, a nawet podawał im sam narkotyki. Faktycznie, John Gable, który próbował swoich sił w aktorstwie, kilkanaście lat temu trafił na odwyk prawdopodobnie w ostatniej chwili. Brat Johna (z innego ojca), zmarł przez przedawkowanie. Wszystkie dzieci syna Gable'a borykały się z uzależnieniem, także Clark III, choć oficjalna przyczyna jego śmierci nie jest podana.

   Getty Images
(Getty Images)

John Gable nigdy nie poznał swojego ojca, Clark zmarł tragicznie w wypadku samochodowym kilka miesięcy przed przyjściem na świat swojego jedynego syna.

   Getty Images
(Getty Images)

Zobacz także: najnowszy odcinek "Kliki Pudelka":

d1hzbga

Podziel się opinią

Share
d1hzbga
d1hzbga