Trwa ładowanie...
diyqsvx

Zbrodnie w kolorze ultrafioletu. Premiera serialu "Ultraviolet" już 25 października

10 odcinków, 9 niewyjaśnionych spraw kryminalnych i grupa Ultraviolet, która przy pomocy nowych technologii potrafi rozwiązać każdą zagadkę. Premiera serialu "Ultraviolet" już 25 października o godz. 22:00 w AXN.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Nieradkiewicz w serialu "Ultraviolet"
Marta Nieradkiewicz w serialu "Ultraviolet" (Materiały prasowe)
diyqsvx

Główną bohaterką nowego serialu kryminalnego jest trzydziestoletnia Ola Serafin, która po kilku latach pobytu w Londynie wraca do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, jest świadkiem tragicznego zdarzenia, które policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę. Ola nie zgadza się z tą decyzją i postanawia znaleźć wyjaśnienie na własną rękę. Przez Internet poznaje grupę ludzi, rozwiązujących sprawy, których nie jest w stanie wyjaśnić policja i przyłącza się do nich.

Grupa Ultraviolet składa się m.in. z blogerek, pracownika lotniska, hakera i…mężczyzny do towarzystwa. Członkowie tego niecodziennego zespołu w każdym odcinku wykorzystują swoje umiejętności zdobywania informacji do rozwiązywania kolejnych kryminalnych zagadek.

Materiały prasowe

Serial ma 10 odcinków. Na ekranie będzie można zobaczyć m.in. Martę Nieradkiewicz, Sebastiana Fabijańskiego, Agatę Kuleszę, Bartłomieja Topę, Marka Kalitę, Magdalenę Czerwińską, Michała Żurawskiego, Annę Dereszowską, Bartosza Gelnera, Patryka Pniewskiego i Annę Korcz.

diyqsvx

Za reżyserię "Ultravioletu" odpowiadają Jan Komasa ("Miasto 44", "Sala samobójców") i Sławomir Fabicki ("Miłość", "Zbrodnia 2"). W produkcję zaangażowani są też Amerykanie – Wendy West i Barry Josephson. Wendy West pracowała przy takich serialach jak "Dexter" i "Czarna lista", a Barry Josephson współtworzył "Kości", "Zaczarowaną" i "Bardzo Dziki Zachód".

Premiera serialu "Ultraviolet" 25 października o godz. 22:00 w AXN. Kolejne odcinki w każdą środę o 22:00.


ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP

Obejrzyj: Marta Nieradkiewicz o serialu "Ultraviolet"

diyqsvx

Podziel się opinią

Share

diyqsvx

diyqsvx