Trwa ładowanie...

1200 statystów, plejada gwiazd i Gdańsk, jakiego jeszcze nie widzieliście. Do zobaczenia w filmie "Miłość jest wszystkim”.

TVN i Akson Studio przygotowują wspólny projekt filmowy. "Miłość jest wszystkim” to komedia, której akcja dzieje się w Gdańsku w czasie grudniowych przygotowań do świąt. Pierwszy klaps na planie padł 14 listopada w Gdańsku.

1200 statystów, plejada gwiazd i Gdańsk, jakiego jeszcze nie widzieliście. Do zobaczenia w filmie "Miłość jest wszystkim”.Źródło: Materiały prasowe
dsh5toh

Święta to czas radości i spokoju, ale przygotowania do nich to wielki chaos, który potrafi zburzyć doskonałe plany. W najnowszej komedii "Miłość jest wszystkim” grudniowy czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Uruchomi to lawinę wyjątkowych zdarzeń. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka kobietę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu. Zdrady i tajemnice zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.

Reżyserem filmu jest Michał Kwieciński, a w rolach głównych wystąpią: Olaf Lubaszenko, Agnieszka Grochowska, Jan Englert, Eryk Lubos, Joanna Kulig, Mateusz Damięcki, Maciej Musiał, Leszek Lichota, Aleksandra Adamska, Julia Wyszyńska, Marcin Korcz i Joanna Balas. Dystrybutorem filmu jest Kino Świat, premiera kinowa tytułu przewidziana jest na listopad 2018 r.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

W najbliższych dniach powstaną najbardziej spektakularne sceny filmu, nawiązujące do świątecznej tradycji, którą zna każdy mieszkaniec Gdańska. Czegoś takiego jeszcze nie było - 1200 statystów będzie brało udział w scenach, czekając na statek, którym przypłynie Św. Mikołaj.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Dorota Chamczyk - producent TVN: "Nasz film >>Miłość jest wszystkim<< opowiada o tym, co najważniejsze czyli o uczuciach i relacjach między ludźmi, o tym co nas łączy, a nie dzieli i o świątecznym czasie, kiedy najbardziej uświadamiamy sobie, ile znaczy wybaczenie i ludzka solidarność. Za rok o tej porze zaprezentujemy widzom ciepłą, wzruszającą i pełną humoru opowieść "ku pokrzepieniu serc”. Wierzę w to, że jest miejsce na kino dobrych emocji i na zupełnie nową komedię świąteczną”.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Michał Kwieciński - producent i reżyser: "Mamy wspaniałych aktorów i wspaniałe miasto Gdańsk, które będzie bohaterem tego filmu. To właśnie do Gdańska już od 15 lat rzeką Motławą przybywa Św. Mikołaj. To niezwykłe wydarzenie i pokażemy je w filmie, żeby wiedzieli o tym nie tylko gdańszczanie. Po pierwszym dniu zdjęciowym jestem zachwycony i nie mogę się już doczekać wyzwań, które jeszcze przed nami”.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

#dziejesiewkulturze: HBO wstrzymuje serial. Główna aktorka walczy z rakiem:

dsh5toh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsh5toh