Trwa ładowanie...
imax
10-02-2014 16:45

''300: Powstanie Imperium'': Ekskluzywny zwiastun tylko w IMAX!

Share
''300: Powstanie Imperium'': Ekskluzywny zwiastun tylko w IMAX!Źródło: Warner Bros.
d4jp2g8
Tuż przed wybranymi, premierowymi seansami najnowszej wersji filmu "Robocop", widzowie będą mogli zobaczyć w kinie specjalny, obszerny trailer drugiej części "300". Jeszcze więcej akcji, jeszcze więcej efektów i niepowtarzalnych wrażeń filmowych.

Dla wybrańców

Kino IMAX zaprasza na nietypowe wydarzenie, którym jest pokaz czterominutowego, wyjątkowo skomponowanego zwiastuna 300: Powstanie Imperium. Nigdzie wcześniej niedostępny materiał pokaże nie tylko zupełnie nowe sceny – nieemitowane w innych wideo promocyjnych, ale także wykorzysta pełne możliwości tej adaptacji w kinie IMAX. Technologia 3D sprawi, że atmosfera grecko-perskiej wojny będzie niezwykle realistyczna i wręcz „namacalna”.

Najpierw był komiks

Kontynuacja wojny z perskim królem Kserksesem na ekranach kin jest wynikiem współpracy Franka Millera – twórcy komiksu 300 i Zacka Snydera – reżysera pierwszej części. Pod Narodziny Imperium została narysowana specjalna powieść obrazkowa, na której opiera się druga produkcja. Mimo, że Snyder jest w tym przypadku tylko producentem, zapewnienia twórców są jednoznaczne: fani walecznych Spartan nie będą zawiedzeni! Wspaniałe zdjęcia batalistyczne, zapierające dech w piersiach sceny walk i kreacje takich gwiazd jak Eva Green (Artemisia), Sullivan Stapleton (Temistokles) i Rodrigo Santoro (Kserkses) to tylko nieliczne z wielu mocnych punktów filmu.

d4jp2g8

„Tylko bogowie mogą pokonać królów”

Sequel rozpoczyna się w miejscu honorowej śmierci Spartan: pod Termopilami. Po śmierci króla Leonidasa i niesamowitej walki jego żołnierzy, Grecja jednoczy się, aby stawić czoła perskiemu hegemonowi, który okrzyknął się bogiem. Pogrążona w żałobie królowa Gorgo i dowódca sił zbrojnych Hellady - Temistokles poprowadzą grecką flotę do największej bitwy w historii świata. Teraz nie liczy się ani zemsta za śmierć króla, ani grecka duma. Jeśli Kserkses nie zostanie powstrzymany, cała Europa zostanie zagrożona przez perskie imperium. W ten niepowtarzalny klimat starożytnej wojny wprowadzi widzów ekskluzywny zwiastun, emitowany tylko w kinie IMAX przed ostatnimi seansami filmu Robocop o 19.00 i 21.30 - w premierowy weekend od 7 do 9 lutego!

Premiera filmu Robocop już 7 lutego we wszystkich kinach IMAX (Warszawa, Kraków, Łódź, Katowice, Poznań).

d4jp2g8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jp2g8