Trwa ładowanie...
d2bsx6i

87-letni Clint Eastwood kupił pierścionek swojej narzeczonej. Kim jest panna młoda?

Clint Eastwood ma 87 lat, ale nie można odmówić mu wigoru. Gwiazdor równie odważnie kreuje swoją karierę, co wchodzi w nowy etap życia. Dziś bardziej znany jako reżyser, właśnie zaręczył się z młodszą o 35 lat Christiną Sanderą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Clint Eastwood i Christina Sandera na gali rozdania Oscarów
Clint Eastwood i Christina Sandera na gali rozdania Oscarów (Getty Images)
d2bsx6i

To już jest pewne. Christina Sandera jest oficjalną narzeczoną Clinta Eastwooda. Bliscy gwiazdora nie są zaskoczeni, ponieważ od lat nie widzieli go tak szczęśliwego.

Sandera pracowała jako hostessa w restauracji jego hotelu Mission Ranch. Eastwood zakochał się w niej tak mocno, że postanowił zakończyć swoje trwające 18 lat małżeństwo z Diną Ruiz. Para nie rozstaje się od czasu spotkania w 2014 roku.

W ubiegłym roku Clint zaprzeczał jakoby planował zawarcie trzeciego związku małżeńskiego. Być może zmienił zdanie za sprawą swojej siódemki dzieci, które poznały Sanderę i polubiły ją i otwarcie mówią, że dzięki niej ich ojciec jest naszczęśliwszą osobą na świecie.

attends a screening of Warner Bros. Pictures' "Sully" at Directors Guild Of America on September 8, 2016 in Los Angeles, California. Getty Images
attends a screening of Warner Bros. Pictures' "Sully" at Directors Guild Of America on September 8, 2016 in Los Angeles, California.
d2bsx6i

Podziel się opinią

Share

d2bsx6i

d2bsx6i