Trwa ładowanie...

"A oni dalej grzeszą, dobry Boże!" – trzecia część kultowej serii powraca 22 lipca!

Wszyscy to znamy – rodzinne imprezy potrafią przyprawić o ból głowy. A jeśli dodamy do tego mieszankę wybuchową w postaci teściów i zięciów z wielu krajów… kłopoty gwarantowane! "A oni dalej grzeszą, dobry Boże!" to trzecia część serii Grzechów, kultowych francuskich komedii, które rozbawiły miliony widzów na całym świecie. W polskich kinach będzie do obejrzenia już 22 lipca!

Artykuł sponsorowany
Gutek Film. Gutek Film. Źródło: Materiały prasowe
d3ix1o3
d3ix1o3

O czym jest film?

Cztery piękne córki na wydaniu i jedno marzenie ich poukładanych, konserwatywnych rodziców - żeby dobrze wyszły za mąż. Brzmi znajomo? Tak zaczęła się filmowa seria Grzechów, francuskiego fenomenu komediowego. W pierwszej części o tytule "Za jakie grzechy, dobry Boże" poznajemy państwa Verneuil (Chiristian Clavier i Chantal Lauby), którzy mają na wydaniu ostatnią z czterech córek. Pozostałe nie do końca wpisały się w tradycyjny model rodziny Verneuil – zięciowie są bowiem różnych ras i religii (Rachid to muzułmanin pochodzenia algierskiego, David jest Żydem z rodziną w Izraelu, a Chao jest z Chin). Gdy ostatnia córka przyprowadzi na spotkanie rodzinne wesołego Charles’a pochodzącego z Wybrzeża Kości Słoniowej, możemy spodziewać się kłopotów, ale też wielu zabawnych sytuacji.

Gutek Film. Materiały prasowe
Gutek Film. Źródło: Materiały prasowe

W drugiej części pt. "I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże" nie ma mowy o małżeństwach i rozwodach. Gorzej – pary młode z poprzedniej części będą chciały opuścić Francję. Rodzice postanowią zrobić wszystko, żeby rodzina pozostała w komplecie na miejscu, nad Sekwaną. Twórcy jednej z najbardziej kasowych francuskich komedii ostatnich lat nie wzięli sobie do serca mocnego postanowienia poprawy. Dla widowni to bardzo dobra nowina. Fani pierwszej odsłony Grzechów dostali w drugiej części wszystko, za co kochają tę serię – niepoprawny politycznie humor, wzruszenia i rozrywkę dla całej rodziny.

Kolejna odsłona wielkiego hitu

"A oni dalej grzeszą, dobry Boże!" powiększa rodzinę o teściów z różnych kontynentów. 40 lat małżeństwa minęło przecież jak jeden… grzech! Państwo Verneuil mają co świętować – taki staż małżeński to nie przelewki i, zdaniem ich córek, świetna okazja, by zorganizować huczną imprezę niespodziankę. Żeby było jeszcze weselej, na przyjęcie z różnych zakątków świata przyjeżdżają rodzice Rachida, Davida, Chao i Charles’a. Jeśli państwo Verneuil myśleli, że czterech nietuzinkowych zięciów to już za dużo, to się dopiero zdziwią... Miej ich wszystkich w opiece, dobry Boże!

Gutek Film. Materiały prasowe
Gutek Film. Źródło: Materiały prasowe

Polacy kochają francuski humor

Warto przypomnieć, że francuskie komedie cieszą się w Polsce ogromną popularnością – wystarczy wspomnieć chociażby takie tytuły jak "Nietykalni", "Nic do oclenia", "Jeszcze dalej niż północ", czy kultowy "Żandarm z St. Tropez". Według wielu widzów i krytyków państwa Verneuil z serii Grzechów można z czystym sumieniem nazwać najzabawniejszą francuską rodziną! Warto przekonać się o tym w kinie.

d3ix1o3

Sprawdź, w jakich kinach jest grany film "A oni dalej grzeszą, dobry Boże!": https://bilety.gutekfilm.pl/aonidalejgrzeszadobryboze

A oni dalej grzeszą, dobry Boże! (2022) zwiastun PL, w kinach od 22 lipca

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Artykuł sponsorowany
d3ix1o3
d3ix1o3

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj