Trwa ładowanie...
multikino

"Afera" w katowickim Multikinie rozwiązana

W katowickim Multikinie doszło do nietypowej sytuacji, o której zrobiło się głośno za sprawą jednego z widzów, który upublicznił swoją reklamację. Według niego pracownicy kina wyłączyli film tuż po zakończeniu ostatniej sceny, tylko po to, aby móc wcześniej wejść posprzątać salę po seansie "Wonder Woman". Mamy oficjalne oświadczenie Multikina.

Share
"Afera" w katowickim Multikinie rozwiązana
Źródło: wykop
d32prry

- Zawsze oglądam creditsy. Lubię wiedzieć w jakich miastach były kręcone sceny. Jakie studia odpowiadały za CGI. Czy aktorzy byli prawdziwi czy sztucznie stworzeni, bo to widać po obsadzie. Czasami tytuł kawałka który mi się spodobał sobie zobaczę i przede wszystkim posłucham muzyki. Jest chwila na refleksje i można się zbierać - wyjaśniał klient, według którego projekcja została brutalnie przerwana po ostatniej scenie filmu, a widzowie wygonieni z sali.

Jak było naprawdę?

- Projekcja filmu "Wonder Woman" nie została wyłączona i napisy końcowe były emitowane. Potwierdzam jednocześnie, że w czasie seansu na napisach końcowych nastąpił problem techniczny z dźwiękiem. Była to sytuacja jednorazowa. Napisy końcowe stanowią integralną część filmu, nasz personel zdaje sobie z tego sprawę, co więcej sam informuje klientów, gdy emitujemy filmy, w których podczas napisów lub po ich zakończeniu występują dodatkowe sceny - czytamy w oświadczeniu Multikina.

d32prry

Według przedstawicieli Multikina w Katowicach, nigdy nie doszło tam do sytuacji ”wygonienia” z sali klienta:

- Podjęte przez Klienta działania takie jak: upublicznienie reklamacji zawierającej dane osobowe pracownika kina oraz przesłana odpowiedź na reklamację, zawierająca linki do opisanych w sposób nieprawdziwy wydarzeń mogą skutkować podjęciem przez Multikino kroków prawnych w celu wyciągnięcia konsekwencji. Jednocześnie Multikino mając na uwadze zadowolenie widzów umożliwi Klientowi zobaczenie ponownie całego wyżej wspomnianego filmu w ustalonym terminie, jeżeli będzie tym zainteresowany.

d32prry

Podziel się opinią

Share
d32prry
d32prry