Trwa ładowanie...
agentka
03-06-2015 14:56

"Agentka": Zobacz fragmenty filmu

Share
"Agentka": Zobacz fragmenty filmuŹródło: East news
d2r8kwn

Susan Cooper (Melissa McCarthy: „Druhny”) pracuje dla CIA. Nie jest jednak agentem, ale skromnym analitykiem. Nie bierze co prawda udziału w niebezpiecznych misjach, ale wykonuje bardzo ważne zadanie. Obdarzona pamięcią absolutną Cooper pracuje za biurkiem – jest uszami, oczami i partnerką agenta terenowego, Bradleya Fine'a (Jude Law: „Sherlock Holmes”), który uważa się za następcę Jamesa Bonda. Zobacz fragmenty filmu "Agentka".

Wkrótce Bradley zalicza wpadkę, a inny najlepszy agent Rick Ford (Jason Statham: „Szybcy i wściekli 7”) – w oryginalny sposób łączący cechy Rambo i inspektora Clouseau z „Różowej pantery” – zostaje rozpracowany.

Susan dochodzi do wniosku, że jej czas nadszedł: zgłasza się na ochotnika, by w przebraniu wejść do świata handlarzy bronią i zapobiec nielegalnej sprzedaży głowicy nuklearnej.

Trop prowadzi do tajemniczej Rayny Boyanov (Rose Byrne: „Drugie oblicze”), pięknej i bogatej absolwentki Oksfordu, która zdaje się uosabiać wszystko to, czym chciałaby być Susan. Rayna jest niebezpieczną przeciwniczką, podczas gdy Susan brak doświadczenia i pewności siebie.

Oczywiste braki nadrabia jednak brawurą i łamiącą wszelkie schematy pomysłowością, które budzą grozę zarówno jej wrogów, jak i przełożonych...

d2r8kwn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2r8kwn
d2r8kwn