Trwa ładowanie...
Dzieciak rządzi

Akademia Dzieciak Rządzi rusza w Polskę. Weź udział w niezwykłym wydarzeniu dla całej rodziny

Wkrótce w Katowicach, Łodzi i Bydgoszczy odbędą się eventy filmowe związane z animacją "Dzieciak rządzi”. Dzięki niemu będziemy mogli nie tylko świetnie się bawić. Akademia Dzieciak Rządzi rusza w Polskę, aby zapewnić dzieciom i rodzicom twórczą, ciekawą i fajną rzeczywistość.

Share
Akademia Dzieciak Rządzi rusza w Polskę. Weź udział w niezwykłym wydarzeniu dla całej rodziny
Źródło: Materiały prasowe
d3f24i6

Będziemy:
- w Katowicach, w sobotę 22 kwietnia od godz. 12.00 do godz. 18.00 w Galerii Katowickiej,
- w Łodzi, w niedzielę 23 kwietnia od godz. 12.00 do godz. 18.00 w Manufakturze,
- w Bydgoszczy, w sobotę 29 kwietnia od godz. 12.00 do godz. 18.00 w Focus Mall Bydgoszcz.

Zarówno dzieci, jak i rodzice mogą sobie wyobrazić co czuje siedmioletni Tim, któremu pojawia się młodszy braciszek. To proste. Ale co czuje, kiedy zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen mały braciszek jest zagrożeniem nie tylko dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu? Co się stanie kiedy Tim odkryje tajemniczy spisek, który może zmienić równowagę sił na świecie i przekona się, że kluczem do tajemnicy jest nie kto inny tylko jego młodszy brat? To są już trudniejsze pytania. Odpowiedzi, dzieci i rodzice znajdą w kinie oraz podczas eventów filmowych. Akademia Dzieciak Rządzi, będzie także powiązana z biznesem, logiką, matematyką i WIELKĄ ZABAWĄ.

Nie od dziś wiadomo, że aby wychować dzieci, które w życiu odniosą sukces trzeba już od wczesnego dzieciństwa zaszczepić w nich poczucie wartości oraz chęć nieustającego rozwoju. Determinację w dążeniu do rozwiązywania przeróżnych problemów. Dlatego nasi animatorzy przygotowali dla wszystkich odwiedzających event wyjątkowe atrakcje, także zagadki logiczne w formie klocków, obrazków, łamigłówek. Swój umysł dzieci i dorośli będą mogli ćwiczyć wśród twórczych zestawów, wielkiego toru logicznego oraz nietypowych modeli figur …

d3f24i6

Czy wiesz co, to biznes na srebrnych jajkach? Jak powiększyć pieniądze? Czy jesteś w stanie znaleźć złoto w określonym czasie? A może doświadczyłeś iluzji optycznych, a nie wiesz jak je zrozumieć i wyjaśnić?

Zapraszamy do niezwykle twórczej, inspirującej i nietuzinkowej Akademii Dzieciak Rządzi, pełnej zadań i zabaw przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Podczas gdy dzieci oddadzą się kreatywnej zabawie, rodzice będą mogli zasięgnąć opinii czy rady u wykwalifikowanego psychologa dziecięcego i psychoterapeuty, który chętnie udzieli odpowiedzi na nurtujące opiekunów pytania. Podpowie jak wzmacniać rozwój, edukację i przedsiębiorczość dziecka.

Jak widać dzieci i rodzice, którzy zdecydują się przyjść na ten event nie tylko będą świetnie się bawić. Dowiedzą się np. jak wzmocnić cechy czy działania, które pozwolą im być o jeden krok dalej. Krok w kierunku rozwoju dziecka.

d3f24i6

Podziel się opinią

Share
d3f24i6
d3f24i6