ycipk-1wmqsl
Aktualności

''Akademia wampirów'' - ekskluzywne zdjęcia!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Akademia wampirów'' - ekskluzywne zdjęcia!
(Vue Movie Distribution)
ycipk-1wmqsl

Już dzisiaj w kinach „Akademia wampirów”, adaptacja bestsellerowej serii książek autorstwa Richelle Mead, która jak przekonują twórcy „ma armię fanów na całym świecie”. Zapowiadają, że nie jest to zwyczajny film o krwiożerczych pięknych istotach.

„To przede wszystkim film o liceum, co automatycznie wyróżnia go spośród reszty filmów o wampirach. W Akademii wampirów bohaterowie wykorzystują osłonę nocy, żeby chodzić do szkoły, co zmienia całą dynamikę tego gatunku” – tłumaczy producent filmu.

Podziel się
ycipk-1wmqsl

By zachować realia i jak najwiarygodniej odtworzyć klimat twórcy większość zdjęć postanowili robić w nocy. W rolach walecznych dampirów i arystokratycznych morojów, którzy walczą ze strzygami, chronią się nawzajem, a przy okazji zakochują po uszy, producenci obsadzili doskonale zapowiadających się młodych aktorów.

Podziel się

Jak prezentują się jako Rose Hathaway, Lissa Dragomir i Dymitry Bielikow możemy przekonać się na najnowszych zdjęciach, które właśnie pojawiły się w sieci. Głównymi bohaterami filmu „Akademia wampirów” są Rose (Zoey Deutch) i Lissa (Lucy Fry), które mają takie same problemy jak wszystkie nastolatki, tyle że uczą się w Akademii wampirów – tajemnej szkole z internatem. Tu uczniowie dzielą się na morojów (śmiertelne, pokojowo nastawione wampiry) i dampiry (w ich żyłach płynie krew wampirów i ludzi, są opiekunami morojów).

Podziel się
ycipk-1wmqsl

Choć nieśmiała Lissa jest księżniczką morojów, a buntownicza i żywiołowa Rose – dampirką, są połączone telepatyczną więzią i wierzą, że ich przyjaźń będzie trwać wiecznie. Pod warunkiem jednak, że przetrwają do końca roku szkolnego. A nie będzie to proste zadanie, bo szybko zorientują się, że to właśnie w Akademii grozi im największe niebezpieczeństwo. Dodatkowo wbrew wszelkim regułom Lissa zakocha się w tajemniczym Christianie (Dominic Sherwood) , a Rose w kimś, w kim nigdy nie powinna – czyli w szkolącym ją mentorze (Danila Kozlovsky).

Podziel się

Film producentów „Transformers” i reżysera filmu „Wredne dziewczyny” powstał na podstawie bestsellerowej książki Richelle Mead. W roli dyrektorki szkoły zobaczymy byłą dziewczynę Jamesa Bonda – Olgę Kurylenko.

Akademia wampirów” już w kinach

ycipk-1wmqsl
Polub WP Film
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1wmqsl

ycipk-1wmqsl
ycipk-1wmqsl