Aktorka związana i zakneblowana prezerwatywą na castingu

Mira Sorvino, laureatka Oscara za film „Jej wysokość Afrodyta”, wyznała, że w czasie castingu, gdy miała 16 lat, została przywiązana do krzesła, posiniaczona i zakneblowana kondomem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aktorka związana i zakneblowana prezerwatywą na castingu
(East News, Fot: Sundholm Magnus/Shuttercock)
WP

W wywiadzie dla Hollywood Foreign Press Association aktorka powiedziała, że podczas castingu do horroru prowadzący przesłuchania, rzekomo aby ją wystraszyć, przywiązał ją do krzesła, posiniaczył jej ramię zbyt mocnym uściskiem, a potem zakneblował.

- Nie wiedziałam, co mi włożył do gardła. Okazało się, że prezerwatywę. Byłam młoda, nie znałam smaku prezerwatywy. Nie zastanawiałam się wtedy, co prowadzący casting robił tam z kondomem w kieszeni - powiedziała w wywiadzie.

Sorvino powiedziała także, że pewien nagrodzony Oscarem reżyser miał do niej powiedzieć: - Gdy na ciebie patrzę, to twoje możliwości seksualne wypierają artystyczne.

WP

Sorvino nie wymieniła jednak jego nazwiska.

Wcześniej Sorvino oskarżyła producenta Harveya Weinsteina o molestowanie.

Aktorka przeprosiła także córkę Woody Allena, Dylan Farrow, że zagrała w filmie słynnego nowojorskiego reżysera „Jej wysokość Afrodyta”. Dylan Farrow oskarżyła Allena o molestowanie seksualne w dziecinstwie.

Sorvino grała m.in. w serialach „Dr House” i „Modern Family”.

WP
Polub WP Film
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP