Trwa ładowanie...
d2gnvdk
Aktualności

Aktorski debiut Frytki

Share
Agnieszka Frykowska
Agnieszka FrykowskaŹródło: AKPA
d2gnvdk

Agnieszka Frykowska swoją przygodę z mediami zaczęła od programu „Big Brother” i skandalizującej „sceny w wannie”. Dotychczas była znana głownie z tego że jest znana. Wszystko wskazuje jednak na to że niedługo zobaczymy ją z zupełnie innej strony. „Frytka” wzięła się za aktorstwo.

Obecnie Agnieszka Frykowska studiuje aktorstwo w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie. To czego się tam nauczyła można było zobaczyć w dyplomowym spektaklu „Bachantki” Eurypidesa. Agnieszka Frykowska przygotowywała przedstawienie wraz z innymi studentami. Próby i przygotowania zajęły uczniom około czterech miesięcy i wygląda na to że czas ten nie poszedł na marne. Gdy opadła kurtyna widownia dała młodym aktorom owacje na stojąco. Wśród oglądających spektakl był znany aktor Wojciech Siemion.

Agnieszka Frykowska powiedziała po przedstawieniu że zawód aktorki pociąga ją gdyż daje możliwość bycia przez chwilę kimś innym.

d2gnvdk

- Jestem bardzo zdziwiona: zaczynając studia w tej szkole, nastawiałam się bardziej na role filmowe. Jednak teatr też ma swoje zalety - na scenie grają prawdziwe emocje, nie ma udawania. Wychodzisz i po prostu jesteś. Nie ma żadnych dubli, nic nie można wyciąć - dodaje. Agnieszka dostała już propozycję zagrania w profesjonalnym teatrze. Przyjęła ją, na razie nie chce jednak zdradzić, co to za rola.

Aktorstwo nie jest jedyną dziedziną show biznesu w której młoda gwiazda próbuje odnieść sukces. Już wkrótce ma ukazać się jej debiutancka płyta a od początku Marca, Frytkę wraz z Rafałem Waszkiewiczem można oglądać w telewizji Tele5 w programie „Lub czasopisma”. Prowadzi w nim od poniedziałku do piątku dziesięciominutowy przegląd kolorowej prasy.

d2gnvdk

Podziel się opinią

Share
d2gnvdk
d2gnvdk