Trwa ładowanie...
d2pl7vf

Al Pacino w filmie Quentina Tarantino o sekcie Mansona

Niezatytułowany jeszcze film Quentina Tarantino trafi do kin 9 sierpnia 2019 roku, dokładnie w dniu 50. rocznicy zabójstwa żony Romana Polańskiego i jej przyjaciół.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Świetna wiadomość - Pacino zagra w nowym filmie Tarantino
Świetna wiadomość - Pacino zagra w nowym filmie Tarantino (Getty Images)
d2pl7vf

- Akcja rozgrywa się latem 1969 roku w Los Angeles - czytamy oficjalny opis scenariusza. - Nowy obraz Tarantino opowiada o aktorze telewizyjnym, który miał jeden hitowy serial i teraz chce zrobić karierę w filmie. Podobnej szansy szuka jego kumpel - kaskader. Tłem historii jest zabójstwo Sharon Tate i czwórki jej przyjaciół przez członków sekty Charlesa Mansona.

Leonardo DiCaprio zagra starzejącego się aktora. Reżyser chce, by rolę Sharon Tate otrzymała Margot Robbie. Teraz pojawiły się informację, że reżyser zatrudni także Ala Pacino.

Quentin Tarantino wszystkie swoje filmy zrealizował dla firm prowadzonych przez Harveya Weinsteina (Miramax, a potem The Weinstein Company). Po wybuchu skandalu związanego z producentem, postanowił jednak zmienić partnera biznesowego.

d2pl7vf

Ostatni film twórcy "Pulp Fiction" to "Nienawistna ósemka". Ostatni film Ala Pacino to kompletnie nieudany "M jak morderca".

Zobacz: Harvery Weinstein - koniec wielkiej kariery

d2pl7vf

Podziel się opinią

Share

d2pl7vf

d2pl7vf