Trwa ładowanie...
Alicia Vikander lepsza niż Angelina Jolie? Zobacz pierwszy zwiastun filmu "Tomb Raider" [WIDEO]

Alicia Vikander lepsza niż Angelina Jolie? Zobacz pierwszy zwiastun filmu "Tomb Raider" [WIDEO]

Po prezentacji plakatu, który wywołał oburzenie internautów, doczekaliśmy się pierwszego zwiastuna superprodukcji "Tomb Raider" z Alicią Vikander w roli Lary Croft.
Share
d1cyc4b

W nadchodzącym obrazie dzielna archeolożka wyrusza w swoją pierwszą ekspedycję, aby odnaleźć zaginionego ojca na niezbadanej wyspie u wybrzeży Japonii.

Po niedawnej prezentacji plakatu w mediach społecznościowych pojawiła się fala krytyki. Internauci wytykają twórcom, że przesadzili z retuszem aktorki i zaburzyli jej proporcje. Jeden z fanów pokusił się nawet o poprawienie plakatu (poniżej), na którym Vikander nie ma wydłużonej szyi i wygląda znacznie naturalniej.

Oprócz Alicii Vikander w filmie pojawi się Daniel Wu, który gra kapitana statku pomagającego głównej bohaterce, zaś Walton Goggins jest czarnym charakterem. W obsadzie znaleźli się ponadto John-Kamen i Dominic West. Vickander niedawno zapewniła, że nowe dzieło będzie miało współczesny wydźwięk. - Ona będzie jak młoda kobieta z 2018 r. - mówiła gwiazda.

d1cyc4b

Scenariusz napisała Geneva Robertson-Dworet, a za kamerą stanął Roar Uthaug. Za muzykę odpowiada Tom Holkenborg, znany też jako Junkie XL.

Premiera dzieła zapowiedziana została na 16 marca 2018 r.

Przypomnijmy, że na podstawie słynnej serii gier komputerowych, debiutującej w 1996 r. powstały już dwa filmy z Angeliną Jole w roli tytułowej - "Lara Croft: Tomb Raider" i sequel "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia". Produkcje przyniosły studiu Paramount, które je zrealizowało, 432 mln dol.

d1cyc4b

Podziel się opinią

Share
d1cyc4b
d1cyc4b