Trwa ładowanie...

Alicja Bachleda-Curuś zainaugurowała Festiwal Visa Kino Letnie w Zakopanem

Mimo deszczowej aury w piątkowy wieczór, kinomani entuzjastycznie przywitali Alicję Bachledę–Curuś na Kulturalnym Placu Niepodległości w Zakopanem. Gwiazda otworzyła 10. jubileuszową edycję najdłuższego festiwalu filmowego Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane 2017.

Alicja Bachleda-Curuś zainaugurowała Festiwal Visa Kino Letnie w ZakopanemŹródło: Materiały prasowe
d22s73y
d22s73y

Hollywoodzka aktorka odwiedziła swoje rodzinne strony, gdzie uczestniczyła w pokazie specjalnym filmu znanego producenta i reżysera Spike’a Lee „Dziewczyna ma kłopoty”, w którym zagrała główną rolę.

Wieczorem uroczyście otworzyła zakopiańską edycję najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane 2017 i wraz z widzami wzięła udział w projekcji włoskiej komedii „Jak Bóg da”, prezentowanej w ramach cyklu Komediowe piątki.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Jak co roku, każdy tydzień festiwalu został podzielony na atrakcyjne dni tematyczne. W repertuarze znalazły się filmy oscarowe i nagradzane na europejskich festiwalach, światowe super hity i kino artystyczne, nie zabrakło też polskich produkcji, o których głośno w kraju i za granicą.

Na Kulturalnym Placu Niepodległości nieopodal Krupówek, codziennie przez całe wakacje, można oglądać filmy na wielkim ekranie kinowym - w lipcu o godz. 22.00, a w sierpniu o 21.30.

Wszystkie projekcje w ramach festiwalu są bezpłatne.

d22s73y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22s73y