Trwa ładowanie...
bruce springsteen
25-09-2015 03:34

"All Things Must Pass": Nowa zapowiedź filmu z Eltonem Johnem i Bruce'em Springsteenem w sieci

"All Things Must Pass": Nowa zapowiedź filmu z Eltonem Johnem i Bruce'em Springsteenem w sieci
d1f22vt
d1f22vt

Producenci przedstawili nowy fragment dokumentu "All Things Must Pass" w reżyserii *Colina Hanksa, opowieści o upadku imperium muzycznego Tower Records.*

Przypomnijmy, że obraz opowie o narodzinach i bankructwie wielkiej sieci sklepów muzycznych - Tower Records. Pierwszy ze sklepów został otwarty w roku 1960 w Kalifornii. W ciągu kolejnych dekad uruchomiono aż 200 placówek w kilkunastu krajach na całym świecie. W 2006 roku sieć musiała ogłosić bankructwo.

Realizacja dokumentu zajęła Hanksowi i scenarzyście Stevenowi Leckartowi aż siedem lat. Twórcy zaczęli od kampanii na Kickstarterze. Na potrzeby obrazu udało im się porozmawiać nie tylko z założycielem Tower Records Russem Solomonem, ale i wieloma muzykami, w tym z Bruce'em Springsteenem, Dave'em Grohlem i Eltonem Johnem.

Światowa premiera "All Things Must Pass" odbyła się w marcu na festiwalu SXSW. Na ekrany kin amerykańskich obraz trafi 15 października.

Nową zapowiedź dokumentu można znaleźć pod tym adresem.

Dla Colina Hanksa, bardziej znanego jako gwiazdor serialu "Fargo", "All Things Must Pass" jest drugim projektem reżyserskim. Po raz pierwszy aktor stanął za kamerą w roku 2014 jako autor krótkometrażowego dokumentu "The Anti-Mascot".

d1f22vt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1f22vt