Trwa ładowanie...
inna kobieta

Amerykanom podoba się "Inna kobieta"

Share
Amerykanom podoba się "Inna kobieta"
d30nb3w

Komedia "Inna kobieta" zadebiutowała na szczycie amerykańskiego box office'u.

Bohaterką filmu "Inna kobieta" jest Carly (Cameron Diaz), która dowiaduje się, że jest "tą trzecią" - jej chłopak (Nikolaj Coster-Waldau) ma żonę. Kobieta postanawia spotkać się z nieświadomą niczego małżonką swojego ukochanego (Leslie Mann). Panie wkrótce odkrywają, że mężczyzna ma jeszcze jedną kochankę (Kate Upton). Wraz z nią planują zemstę. Produkcja Nicka Cassavetesa zarobiła 24,7 miliona dolarów.

Druga nowość top 10 notowania to "Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych". Anglojęzyczna wersja "13. dzielnicy" pojawiła się na 5. lokacie i zarobiła 9,6 miliona dolarów. Akcja rozgrywa Detriot. Paul Walker wciela się w tajniaka, Damiena Colliera, który tropi niebezpiecznego handlarza narkotyków i porywacza (RZA). Śledztwo doprowadza policjanta do getta zwanego Brick Mansions. Po tym świecie poruszać się będzie z pomocą Lino (David Belle).

d30nb3w

Trzeci debiut to "Uśpieni". Cztery miliony dolarów zapewniły horrorowi 7. lokatę. Bohaterem filmu jest profesor, który namawia grupę studentów do udziału w niebezpiecznym eksperymencie, mającym na celu stworzenie poltergeista. Obiektem badania jest młoda, załamana dziewczyna. Zespół szybko przekonuje się, jak wielki błąd popełnił. Naukowcy uwalniają niepohamowaną i niszczycielską moc. W rolach głównych wystąpili Sam Claflin ("Igrzyska śmierci") i Olivia Cooke ("Bates Motel"). Partnerują im m.in. Jared Harris, Erin Richards i Rory Fleck-Byrne. Film wyreżyserował John Pogue, który jest również współautorem inspirowanego prawdziwymi wydarzeniami scenariusza.

  1. "Inna kobieta" 24,7 miliona dolarów
  2. "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz" 16 milionów dolarów
  3. "Niebo istnieje... naprawdę" 13,8 miliona dolarów
  4. "Rio 2" 13,6 miliona dolarów
  5. "Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych"
  6. "Transcendencja" 4,1 miliona dolarów
  7. "Uśpieni" 4 miliony dolarów
  8. "Bears" 3,6 miliona dolarów
  9. "Niezgodna" 3,6 miliona dolarów
  10. "A Haunted House 2" 3,3 miliona dolarów
d30nb3w

Podziel się opinią

Share
d30nb3w
d30nb3w