Trwa ładowanie...

Andrzej Grabowski to niezły Pierun

Share
Andrzej Grabowski to niezły PierunŹródło: mat. dystrybutora
dls1vko

Pierun - z pozoru szlachetny i wyrozumiały szop. Okazuje się jednak żądnym władzy mistrzem manipulacji. Samozwańczy przywódca Parku Wolność pragnie położyć kres błazeństwom Wiewióra. Czy aby na pewno właściwie zidentyfikował swego wroga?

Rządy Pieruna nad zwierzęcą społecznością mogą wydawać się z pozoru pełne szlachetności i wyrozumiałości, jednakże pod tą perfidnie wykreowaną fasadą kryje się pewien ukryty samolubny motyw. Nieprzejednana żądza władzy oraz zdobycia wielkich bogactw sprawia, że jest w stanie dopuścić się dosłownie wszystkiego, by spróbować nasycić swój ogromny apetyt. Mimo swej iluzorycznej wielkości nie jest w stanie zdziałać zbyt wiele w pojedynkę, zatrudnia więc do pomocy niewzruszonego Kardynała.

Pierunowi swojego głosu użyczył Andrzej Grabowski. „Przyznam, że w dubbingu niewiele rzeczy lubię, bo w przeciwieństwie do pracy na planach filmowych trzeba tu wejść w gotową rolę, emocje, twarz, sposób wyrażania. Jest to praca naśladowcza, tylko doskakuję do roli, którą ktoś już wykreował. Jednak zawsze staram się dodać bohaterom, w których się wcielam coś ze swojej natury czy dowcipu. Fajnie można się powygłupiać na planie, oczywiście mówię to w cudzysłowie, bo tak naprawdę to bardzo ciężka praca” – komentuje swój udział w „Gangu Wiewióra” aktor.

Zwiastun:

Gang Wiewióra (The Nut Job) - premiera: 4 LIPCA 2014

dls1vko
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dls1vko
dls1vko