Trwa ładowanie...
d2af1cg

Angel Haze śpiewa i rapuje dla Channinga Tatuma

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Angel Haze śpiewa i rapuje dla Channinga Tatuma
d2af1cg

Angel Haze nagrała piosenkę przewodnią do komedii "22 Jump Street".

W realizacji utworu wspomógł ją Ludacris. Mocno elektronicznego kawałka zatytułowanego po prostu "22 Jump Street" można posłuchać poniżej. - W studiu napędzała nas energia filmu - zapewnia Haze.

W nowym obrazie bohaterowie znani z "21 Jump Street" (2012), oficerowie Schmidt (Jonah Hill) i Jenko (Channing Tatum) otrzymują kolejne zadanie, które będzie wymagało od nich wcielenia się w uczniów college'u. Tym razem jednak przyjdzie im rozprawić się nie tylko z bandytami, handlarzami narkotyków, ale i z samymi sobą. Ich dotychczasowe partnerstwo zostanie wystawione na próbę.

d2af1cg

Przypomnijmy, że cykl jest przeróbką popularnego serialu z Johnnym Deppem. Oryginalna produkcja gościła na antenie w latach 1987-1991 i opowiadała o policjantach rozpracowujących sprawy kryminalne wśród młodych. Depp zagrał w ponad 80 odcinkach.

Za kamerą "22 Jump Street" stanęli Phil Lord i Christopher Miller. Autorami scenariusza są Michael Bacall i Oren Uziel. W produkcji grają również Ice Cube, Nick Offerman, Amber Stevens, Peter Stormare, Rob Riggle, Dave Franco, Jillian Bell i Craig Roberts.

Polska premiera zapowiedziana została na 13 czerwca.

Debiutancki krążek Haze, "Dirty Gold", ukazał się pod koniec grudnia zeszłego roku.

d2af1cg

Podziel się opinią

Share

d2af1cg

d2af1cg