Trwa ładowanie...
angelina jolie

Angelina Jolie jako blond piękność. Imponująca metamorfoza do roli

Angelina Jolie pracuje na planie ekranizacji komiksu "The Eternals". W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia aktorki jako blondwłosej Theny.

Share
Angelina Jolie jako blond piękność. Imponująca metamorfoza do roli
Źródło: Getty Images
d128479

Angelina Jolie to prawdziwy kameleon. Jej przygotowania do ostatnich ról wzbudzają duże poruszenie w sieci. Wystarczy wspomnieć wideo, dokumentujące pracę charakteryzatorów nad przemianą aktorki w czarownicę. Druga część "Czarownicy" to jednak nie jedyny film, dla którego Jolie przechodzi znaczącą metamorfozę.

Aktorka rozpoczęła zdjęcia do swojej pierwszej produkcji pod sztandarem Marvela. Mowa oczywiście o "Eternals", w którym gra Thenę. Bohaterka Jolie jest potężną wojowniczką i członkinią arystokratycznego rodu, ale przede wszystkim jedną z najpotężniejszych przedstawicielek Przedwiecznych. Jest też… blond pięknością.

d128479

O tym, jak Jolie dla potrzeb ekranizacji komiksu zmieniła wizerunek możecie się przekonać z pierwszych zdjęć, które trafiły do sieci. W tym przypadku też można się spodziewać, że charakteryzatorzy wykonali znów znakomitą pracę. Bo bez podpisu pod zdjęciem aktorkę naprawdę trudno od razu rozpoznać.

Jesteście ciekawi Angeliny Jolie w tej odsłonie? Aktorka pojawi się na ekranach jako Thena dopiero w przyszłym roku. Premiera „Eternals” jest planowana na listopad 2020.

d128479

Podziel się opinią

Share
d128479
d128479