Trwa ładowanie...
d1y112i

Angelina Jolie jako blond piękność. Imponująca metamorfoza do roli

Angelina Jolie pracuje na planie ekranizacji komiksu "The Eternals". W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia aktorki jako blondwłosej Theny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Angelina Jolie dołączyła do kinowego uniwersum Marvela
Angelina Jolie dołączyła do kinowego uniwersum Marvela (Getty Images)
d1y112i

Angelina Jolie to prawdziwy kameleon. Jej przygotowania do ostatnich ról wzbudzają duże poruszenie w sieci. Wystarczy wspomnieć wideo, dokumentujące pracę charakteryzatorów nad przemianą aktorki w czarownicę. Druga część "Czarownicy" to jednak nie jedyny film, dla którego Jolie przechodzi znaczącą metamorfozę.

Aktorka rozpoczęła zdjęcia do swojej pierwszej produkcji pod sztandarem Marvela. Mowa oczywiście o "Eternals", w którym gra Thenę. Bohaterka Jolie jest potężną wojowniczką i członkinią arystokratycznego rodu, ale przede wszystkim jedną z najpotężniejszych przedstawicielek Przedwiecznych. Jest też… blond pięknością.

d1y112i

O tym, jak Jolie dla potrzeb ekranizacji komiksu zmieniła wizerunek możecie się przekonać z pierwszych zdjęć, które trafiły do sieci. W tym przypadku też można się spodziewać, że charakteryzatorzy wykonali znów znakomitą pracę. Bo bez podpisu pod zdjęciem aktorkę naprawdę trudno od razu rozpoznać.

Jesteście ciekawi Angeliny Jolie w tej odsłonie? Aktorka pojawi się na ekranach jako Thena dopiero w przyszłym roku. Premiera „Eternals” jest planowana na listopad 2020.

d1y112i

Podziel się opinią

Share
d1y112i
d1y112i