Trwa ładowanie...
d2ipae3

Angelina Jolie kupiła dom legendarnego reżysera za 24,5 mln dolarów

Posiadłość znajdująca się w Los Feliz, dzielnicy Los Angeles, trafiła na rynek nieruchomości w marcu i bardzo przypadła do gustu Angelinie Jolie, której udało się utargować prawie pół mln dolarów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Angelina Jolie
Angelina Jolie (Wikimedia Commons CC0)
d2ipae3

Jak donosi "Los Angeles Times", posiadłość z 1913 roku należała przed laty do Cecila B. DeMille'a (1881-1959). Legendarnego reżysera, który odpowiadał za takie hity jak "Kleopatra" (1934), "Samson i Dalila" (1949) czy "Dziesięcioro przykazań" (1956). Był członkiem-założycielem Amerykańskiej Akademii Filmowej i zdobywcą trzech Oscarów. Jego imieniem nazwano honorowe wyróżnienie Złotych Globów.

Posiadłość wyceniona pierwotnie na 24,95 mln dol. mieści się na działce o powierzchni 3300 m2. W okazałym domu znajduje się m.in. 10 łazienek, 6 sypialni i 4 kominki. Oprócz tego nowa właścicielka, która miała ostatecznie zapłacić 24,5 mln dol. (ponad 91 mln zł) może się cieszyć z basenu, ogrodów i domku gościnnego. A także podziwiać ocean i światła miasta.

Ostatnim projektem filmowym Angeliny Jolie, o której ostatnio mówiło się głównie w kontekście głośnego rozstania z Bradem Pittem, był wyreżyserowany przez nią obraz "First They Killed My Father: A Daughter of Cambodia Remembers". Aktorka ma powrócić przed kamerę najwcześniej w przyszłym roku w drugiej części "Czarownicy" Disneya.

d2ipae3

Podziel się opinią

Share

d2ipae3

d2ipae3