Trwa ładowanie...
d2bstes
Aktualności

Angelina Jolie: miły gest gwiazdy kina [WIDEO]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Angelina Jolie: miły gest gwiazdy kina [WIDEO]
d2bstes

Wiadomość o tym, że Angelina Jolie kupiła pluszaka nie wydaje się nadzwyczajna, ale kryje się za nią niezwykła historia.

ZOBACZ WIDEO:

Allen i Brandon to bracia bliźniacy. Ich ojciec, Tim Alexander, postanowił nauczyć dzieci przedsiębiorczości. Chłopcy chcieli zarobić nieco pieniędzy, więc wystawili na sprzedaż swego pluszowego misia. Nie był to jednak byle jaki miś, lecz gigantyczny pluszak mierzący około 2,5 metra, zwany po prostu Big Bear (Duży niedźwiedź). Za imponującą zabawkę, chłopcy zażyczyli sobie 50 dolarów.

d2bstes

Miś został wstawiony przed dom, a Allen i Brandon trzymali karton z napisem "For Sale" (na sprzedaż). Przez godzinę nikt się jednak nie zatrzymał. Nagle pod posiadłość państwa Alexander podjechał biały cadillac. Z luksusowego auta wysiadła Angelina Jolie. Zauroczona misiem i chłopcami, którzy nie zdawali sobie sprawy, kim jest tajemnicza piękność, oczywiście nabyła zabawkę. Gwiazda kina zresztą nie tylko zapłaciła 50 dolarów za misia, ale i dorzuciła kolejne 50.

Pan Alexander wytłumaczył później chłopcom, kim była hojna pani, przytaczając jej rolę w animacji "Kung Fu Panda".

Galerię zdjęć można obejrzeć pod tym adresem.

Angelina Jolie to jedna z największych współczesnych gwiazd kina. Na koncie ma Oscara (za rolę w filmie "Przerwana lekcja muzyki") i trzy Złote Globy. Rozgłos przyniosła jej kreacja Lary Croft w filmach na podstawie gry "Tomb Rider". Największym komercyjnym sukcesem Amerykanki była kreacja w baśni "Czarownica". Produkcja Disneya zarobiła ponad 750 milionów dolarów na całym świecie. Ostatnio 41-latka chętnie staje też za kamerą. Najnowszy wyreżyserowany przez nią film to "Nad morzem", w którym wystąpiła wraz z mężem, Bradem Pittem.

d2bstes

Podziel się opinią

Share

d2bstes

d2bstes