Trwa ładowanie...

Angelina Jolie: zdobywczyni Oscara zachwycona pytaniem 12-letniej Polki

Share
Angelina Jolie: zdobywczyni Oscara zachwycona pytaniem 12-letniej Polki
Źródło: East News
d1tekgl

„Cóż za piękne pytanie”. Tak *Angelina Jolie zareagowała na pytanie 12-letniej Polki. Zdarzenie miało miejsce na antenie BBC News.*

Hollywoodzka gwiazda została zaproszona do programu emitowanego na kanale BBC News, który był poświęcony kryzysowi emigracyjnemu. Angelina Jolie m.in. zaapelowała do Brytyjczyków, aby nie opuszczali Unii Europejskiej oraz skrytykowała postawę państw, które sprzeciwiają się przyjęciu syryjskich uchodźców z obszarów objętych wojną.

Formuła programu opierała się na pytaniach publiczności. Jedno z nich padło z ust Pauliny, 12-letniej Polki, która od sześciu lat mieszka z rodziną w Wielkiej Brytanii.Roztropna nastolatka zapytała aktorkę, czy wie, w jaki sposób polepszyć integrację młodych imigrantów na Wyspach.

(12-letnia Paulina Zubrzycka, fot. East News)

d1tekgl

- Cóż za piękne pytanie. Myślę, że mogę powiedzieć, iż najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, szczególnie w tym wieku i w szkole, w której ciężko jest się czasem zaadaptować, jest bycie prawdziwym przyjacielem - odpowiedziała Jolie, przy okazji nie kryjąc zaskoczenia. Kamery zarejestrowały, że bezpośrednie pytanie Pauliny wywołało na jej twarzy autentyczny uśmiech.

Od 2001 roku Angelina Jolie jest ambasadorem dobrej woli UNHCR. Ostatnim filmem z udziałem aktorki jest „Nad morzem” z 2015, który Jolie sama wyreżyserowała.

d1tekgl

Podziel się opinią

Share
d1tekgl
d1tekgl