Trwa ładowanie...
ania mucha
05-07-2010 11:56

Ania Mucha została nauczycielką!

Ania Mucha została nauczycielką! Seksowna pani profesor prowadzi wykład w kusych spodenkach, siedząc na biurku i wdzięcznie się uśmiechając. No i jak tu się skupić na tym, co mówi nauczycielka?

Ania Mucha została nauczycielką!Źródło: Agencja Mazur
d3l1qg3

Myśli męskiej części studentów wędrują raczej w zupełnie innym kierunku... Nie jest to wbrew pozorom scenariusz sprośnego filmu. Takie zajęcia z Anną Muchą (30 l.) w roli belferki naprawdę miały miejsce!

Aktorka poprowadziła w tym tygodniu warsztaty na Ogólnopolskich Spotkaniach Filmowych „Kameralne Lato” w Radomiu. Anna na ekranie debiutowała już ponad 20 lat temu u samego Andrzeja Wajdy (84 l.) w filmie „Korczak”, brała udział w wielu produkcjach filmowych i telewizyjnych. Jej aktorska wiedza na pewno zatem wzbudziła wielkie zainteresowanie wśród słuchaczy. O ile młodzi studenci i uczniowie byli w ogóle w stanie skoncentrować się na tym, co mówi ambasadorka radomskiego festiwalu...

Mucha wyglądała bowiem zjawiskowo, a do tego wybrała raczej niekonwencjonalne metody prowadzenia wykładu. Czuła się tak swobodnie, że w pewnej chwili wskoczyła na swoje biurko i usiadła na nim po turecku. Temperatura sięgnęła zenitu, a studentki zerkały tylko na swoich kolegów, których oczy z miejsca stały się maślane, a twarze zastygły w poczuciu błogości. Liczył się tylko ten piękny widok.

– Pani Ania zawsze wspierała kino niezależne i debiutantów. Z wieloma twórcami kina off-owego jest zaprzyjaźniona – tłumaczy wybór Muchy na ambasadora imprezy pracowniczka festiwalu. Cóż, słuchacze wykładu na pewno z tej decyzji bardzo się ucieszyli.

d3l1qg3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3l1qg3