Trwa ładowanie...
d13kg41

Anna Faris skomentowała zaręczyny Chrisa Pratta. Nie chowa urazy

Chris Pratt nie próżnuje. Dopiero co rozwiódł się z wieloletnią partnerką i matką swego syna, a już szykuje się do złożenia kolejnej przysięgi małżeńskiej. Anna Faris skomentowała wiadomość o zaręczynach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Faris i Chris Pratt
Anna Faris i Chris Pratt (Getty Images)
d13kg41

- Cieszę się razem z wami. Gratulacje – napisała Anna Faris pod zdjęciem, na którym jej były mąż tuli nową narzeczoną.

Przypomnijmy, że nową wybranką serca Chrisa Pratta jest 29-letnia Katherine Schwarzenegger, córka Arnolda. Podobno ich związek zaczął się w czerwu 2018 r., kiedy 39-letni gwiazdor "Jurassic World" i "Strażników galaktyki" był w separacji z Anną Faris.

Pratt i Faris byli małżeństwem przez 8 lat. Gdy na początku 2018 r. ogłosili, że mają zamiar się rozwieść, wielu fanów nad tym ubolewało - byli jedną z ulubionych par Hollywood.

d13kg41

W październiku 2018 r. aktorska para sfinalizowała rozwód, dogadując się w kwestii opieki nad swoim 6-letnim synem. Natomiast o majątek nie musieli się kłócić, gdyż mieli podpisaną intercyzę.

at the Chris Pratt Walk Of Fame Star Ceremony on April 21, 2017 in Hollywood, California. Getty Images
at the Chris Pratt Walk Of Fame Star Ceremony on April 21, 2017 in Hollywood, California.

Poznali się w 2007 roku na planie filmu "Take Me Home Today", kiedy ich kariera nabierała jeszcze tempa. Bardzo chętnie dzielili się prywatnymi zdjęciami w mediach społecznościowych, gdzie uchodzili za wzorową rodzinę. Nic nie wskazywało na problemy małżeńskie, choć trzeba pamiętać, że przez ostatnią dekadę status Chrisa Pratta jako gwiazdy Hollywood bardzo się zmienił. Z drugoplanowego aktora, kojarzonego z takich filmów jak "Moneyball" czy "Zero Dark Thirty", i gwiazdy serialu "Parks and Recreation", Pratt stał się jednym z najpopularniejszych aktorów, grającym główne role w "Strażnikach Galaktyki" czy "Jurassic World".

Katherine Schwarzenegger, najstarsze dziecko Arnolda Schwarzeneggera i Marii Shriver, jest pisarką.

d13kg41

Podziel się opinią

Share

d13kg41

d13kg41