Trwa ładowanie...
anna samusionek
06-04-2016 18:32

Anna Samusionek wycięta ze "Smoleńska"?

Anna Samusionek wycięta ze "Smoleńska"?Źródło: East News
d1gucnn
d1gucnn

Premiera "Smoleńska" została odwołana. Film o katastrofie rządowego tupolewa jest obecnie przemontowywany i nie wiadomo, jaki ostatecznie przybierze kształt, ale może się okazać, że zostaną w nim wycięte całe sceny, a nawet... role. Pojawiła się informacja, że taki scenariusz czeka *Annę Samusionek.*

Jak donosi "Fakt", Anna Samusionek obawia się, że w wyniku przemontowania filmu, wszystkie sceny z jej udziałem zostaną usunięte. Samusionek jest znana przede wszystkim z występów w serialu "Na wspólnej", bardzo rzadko pojawia się na dużym ekranie.

d1gucnn

W pierwszej wersji filmu aktorka nie grała żadnej z głównych ról, ale pojawia się w zwiastunie. Z ust granej przez nią bohaterki słyszymy pytanie: - Kiedyś nie było wolno pytać, kto zabił w Katyniu, a dzisiaj boimy się pytać, co tak naprawdę wydarzyło się w Smoleńsku?”.

Czy aktorka rzeczywiście zniknie z ostatecznej wersji "Smoleńska"? Wciąż nie znamy daty oficjalnej premiery filmu.

Rolę prezydenta Lecha Kaczyńskiego gra Lech Łotocki, a Marii Kaczyńskiej - Ewa Dałkowska. Odtwórczynią roli Ewy Błasik, wdowy po dowódcy Sił Powietrznych RP gen. Andrzeju Błasiku, jest Aldona Struzik.

W obsadzie "Smoleńska" są też m.in.: Jerzy Zelnik, Katarzyna Łaniewska, Marek Bukowski, Maria Gładkowska, Dominika Figurska, Redbad Klynstra i Andrzej Mastalerz.

d1gucnn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gucnn