Trwa ładowanie...
anna samusionek

Anna Samusionek wycięta ze ''Smoleńska''? Jest odpowiedź aktorki

Share
Anna Samusionek wycięta ze ''Smoleńska''? Jest odpowiedź aktorki
Źródło: East News
d4d4anr

Atmosferę oczekiwania na *„Smoleńsk” Antoniego Krauzego podgrzał „Fakt”. Gazeta opublikowała informację, twierdząc, iż producenci filmu zamierzają wyciąć sceny z udziałem Anny Samusionek (na co dzień gwiazdy „Na Wspólnej”. Do rewelacji tabloidu na swoim blogu odniosła się sama aktorka.*

- Jestem szczerze wzruszona „troską” tabloidów dotyczącą mojego „przerażenia” wynikającego z perspektywy usunięcia scen ze mą z filmu „Smoleńsk”. To chyba pierwszy w historii przypadek, gdy „niewielkiej rólce” (jak twierdzi tabloid), której nikt jeszcze nie widział, poświęcono aż tyle uwagi i miejsca zarówno w mediach „papierowych” jak i w internecie - czytamy w oświadczeniu aktorki.

d4d4anr

- Mocno „zatroskanych” pragnę jednak uspokoić. Z tego co mi wiadomo, wszystkie moje sceny znalazły się w filmie, który wciąż czeka na ostatnie poprawki efektów specjalnych. Dla odstresowania przejętym dziennikarzom i informatorom polecam dziesięciokilometrowy jogging po pachnącym wiosną lesie, poczujecie się znacznie lepiej! - kończy wpis Samusionek, jednocześnie zapraszając swoich fanów przed telewizory na kolejny odcinek „Na Wspólnej”.

Przypomnijmy, że 22 marca producent „Smoleńska” Maciej Pawlicki w oficjalnym oświeceniu dla poinformował o przesunięciu daty premiery filmu. Powodem miała być niespodziewana obróbka efektów specjalnych. Na razie nie wiadomo, kiedy produkcja trafi na ekrany (więcej tutaj).

Rolę prezydenta Lecha Kaczyńskiego gra Lech Łotocki, a Marii Kaczyńskiej - Ewa Dałkowska. Odtwórczynią roli Ewy Błasik, wdowy po dowódcy Sił Powietrznych RP gen. Andrzeju Błasiku, jest Aldona Struzik. W obsadzie "Smoleńska" są też m.in.: Jerzy Zelnik, Katarzyna Łaniewska, Marek Bukowski, Maria Gładkowska, Dominika Figurska, Redbad Klynstra i Andrzej Mastalerz.

d4d4anr

Podziel się opinią

Share
d4d4anr
d4d4anr