Trwa ładowanie...
dts13qr
Aktualności

Anthony Mackie jako Johnnie Cochran

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anthony Mackie jako Johnnie Cochran
dts13qr

Anthony Mackie wcieli się w postać Johnniego Cochrana w filmie o brutalnej policji w USA.

Projekt nie ma jeszcze tytułu, ale wiadomo, że będzie traktował o aktach przemocy amerykańskiej policji i przybliży postać adwokata Johnniego Cochrana. Ostatnio z postacią widzowie mogli się zapoznać dzięki serialowi "American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona", albowiem Cochran był jednym z obrońców słynnego sportowca.

Kinowa produkcja o dokonaniach prawnika przybliży sprawę Signal Hill z 1981 roku, w której to Cochran reprezentował Rona Settlesa, gwiazdora amerykańskiego futbolu, aresztowanego za zbyt szybką jazdę samochodem. Tuż po tym jak sportowiec znalazł się w więzieniu, znaleziono go w celi powieszonego. Policja orzekła samobójstwo. Cochran domagał się autopsji, w trakcie której stwierdzono, że 21-letni sportowiec został uduszony. Dzięki tej sprawie rozpoczęła się kariera Cochrana jako gwiazdy kalifornijskiej palestry i obrońcy Afro-Amerykanów.

Ostatnio w serialu "American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona" Cochrana zagrał Courtney B. Vance. Teraz wcieli się w niego Anthony Mackie.

Aktor ostatnio zagrał w filmie "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów".

dts13qr

Podziel się opinią

Share

dts13qr

dts13qr