Trwa ładowanie...

Arka przyszłości na ekranach kin sieci Multikino

Share
Arka przyszłości na ekranach kin sieci MultikinoŹródło: Monolith Films
d8k80in

Już 11 kwietnia w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo film „<a href="http://film.wp.pl/snowpiercer-arka-przyszlosci-6029128771850881c">Snowpiercer: Arka przyszłości</a>”, czyli sugestywnie zrealizowane apokaliptyczne kino science fiction, które wyłamuje się z ram gatunkowych. W buntownika przyszłości, w ekranizacji kultowego francuskiego komiksu, wcielił się <a href="http://film.wp.pl/chris-evans-6032119891543169c">Chris Evans</a> („Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz”).

Snowpiercer: Arka przyszłości” to hollywoodzki debiut Joon-ho Bonga, jednego z najciekawszych koreańskich reżyserów ostatniej dekady, twórcy znakomitego „The Host: Potwór”.

W buntownika przyszłości, w ekranizacji kultowego francuskiego komiksu „Le Transperceneige”, wcielił się Chris Evans, odtwórca roli Kapitana Ameryki. Na ekranie zobaczymy też m.in.: Tildę Swinton, Johna Hurta i Eda Harrisa.

Rok 2031. Świat przegrał walkę z globalnym ociepleniem. Na Ziemi zapanowała wieczna zima, a życie uległo zagładzie. Jedynymi, którzy przetrwali są pasażerowie Snowpiercera - pędzącego przez śnieżną zamieć pociągu-miasta poruszającego się dookoła globu dzięki rewolucyjnemu silnikowi potrafiącemu generować napędzającą go energię. Wewnątrz pociągu panuje system klasowy. Bogaci pasażerowie żyją na koszt biednej większości. Ostatni wagon wypełniony jest dziesiątkami ledwo utrzymujących się przy życiu osób, odczuwających permanentne zimno i głód. Z kolei ci, którzy usadowili się w pierwszym wagonie składu są uznawani za wybrańców - zamieszkując luksusowe przedziały i nie myśląc o ludziach męczących się niemalże na wyciągnięcie ręki, oddają się bez reszty alkoholowym libacjom i narkotykowym orgiom. Pociągowa rzeczywistość jest pełna wszelkiego rodzaju wypaczeń, a o jakiejkolwiek równości nie ma i nie może być mowy. Wystarczy iskra, by doszło do rewolucji...

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

d8k80in
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8k80in
d8k80in