Trwa ładowanie...

Artur Barciś o złej formie i klęsce na scenie. "Tak wyszło"

W mediach społecznościowych Artur Barciś opublikował post w którym przepraszał widzów spektaklu za złą formę aktorów i opisał także zachowanie uczestników sztuki po zakończeniu spektaklu. "Przewrotnym postem" po mistrzowsku podsumował skandaliczne zachowanie kibiców Legii, ale nie do każdego przemawiają słowa aktora.

Artur Barciś o złej formie i klęsce na scenie. "Tak wyszło"Źródło: ONS.pl
d47kde9
d47kde9

Aktor w przeprosinach pisze: - Jeden z aktorów był trochę chory i myślał raczej o tym jak powstrzymać katar, koleżanka miała tzw. zły dzień i ledwo weszła na scenę, mnie też grało się tak jakoś inaczej niż zwykle, choć starałem się jak mogłem.

Widzowie po obejrzeniu, źle zagranego spektaklu byli bezlitośni: - Było nam trochę wstyd, ale cóż, zdarza się. Czekali na nas przy wyjściu dla artystów. Byli bardzo wkurzeni i widać było, że nie darują. Bez słowa ustawili nas w szeregu, a potem każdy dostał w twarz. Z liścia. Powiedzieli, że jeśli jeszcze raz tak zagramy na liściu się nie skończy.

Czy przypadkiem sytuacja opisana przez Artura Barcisia nie przypomina szeroko komentowanego incydentu?

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Komentując swój post, Barciś przyznał, że opisywana historia nie miała miejsca...

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Aktor we wpisie odwołuje się do zachowania kibiców Legii Warszawa po meczu z Lechem Poznań. Przypomnijmy: gdy legioniści wrócili do stolicy po niedzielnym szlagierze z lechitami (0:3),* zostali pobici na terenie klubu przez grupę kilkudziesięciu chuliganów.*

Rozmowa WP SportoweFakty: W Legii przerażenie. To co się stało jest skandalem

Obserwatorzy Artura Barcisia zareagowali na wpis aktora:

"Jest Pan mistrzem, nie pochwalam przemocy i myślę, że Pan też nie! Więc brak braw i niedostateczna ilość widzów jest karą wystarczającą dla artysty czy piłkarza. Dla mnie to właśnie Pana protest na ostatnie wydarzenia po meczu! Pozdrawiam Pana serdecznie i do zobaczenia wkrótce" - pisała pod zdjęciem jedna z fanek aktora.

d47kde9

"Wiemy o co chodz.To co się zdarzyło w Legi woła o pomstę do Nieba czyli kazdy z nas może dostać od tak od kazdego"

Niektórzy inaczej odebrali to, co Barciś miał na myśli publikując post: "Ten wpis nie powinien mieć miejsca, to jest ciche przyzwolenie na takie zachowania. Bardzo Pana cenię i dziwi mnie ten wpis. Szkoda!"

"Nie nie, to nie aluzja do Legii... To taka wizja naszej rzeczywistości za kilka lat pod okupacją chorych ludzi obecnej władzy. A komu się moje zdanie nie podoba - informuję: właśnie dałem sobie z liścia... tak prospołecznie... Chore to wszystko :-( Brawo Artur...Nie ma i nie będzie na to zgody" - pisał jeden z komentujących.

Zobacz co #dziejesiewkulturze:

d47kde9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d47kde9