Trwa ładowanie...
ashton kutcher
06-11-2013 19:33

Ashton Kutcher oświadczy się Mili Kunis

Ashton Kutcher oświadczy się Mili Kunis
d1hoydp
d1hoydp

*Ashton Kutcher chce jak najszybciej oświadczyć się swojej partnerce, Mili Kunis. Czeka tylko na finalizację rozwodu z Demi Moore.*

Kutcher i Kunis zaczęli spotykać się w 2012 roku. Sam aktor już od 2011 roku toczy sądową batalię z Moore - problemem jest nie samo rozstanie, ale podział majątku.

W październiku Demi zrezygnowała jednak z żądań dotyczących alimentów i przyjęła ugodę, na mocy której otrzyma część majątku byłego ukochanego, w tym pewien procent jego udziałów w różnych firmach komputerowych i internetowych.

d1hoydp

- Rozwód Demi i Ashtona stał na przeszkodzie miłości aktora i Kunis - ta sprawa ciągnęła się tak długo - mówi anonimowy informator brytyjskiej gazety "The Sun". - Demi jednak postanowiła ustąpić. Okres rozgoryczenia ma już za sobą. Chce jak najszybciej skończyć tę sprawę i ruszyć dalej z własnym życiem. Wszyscy doszli do porozumienia i są w związku z tym szczęśliwi. Dokumenty zostały już podpisane i trafiły do prawników. Ashton może w końcu oświadczyć się swojej nowej ukochanej. Para chce się pobrać i mieć dzieci.

Kutchera mogliśmy niedawno oglądać w filmie "Jobs", a Kunis w "Oz Wielki i Potężny". Dorobek aktorski Moore zamyka obraz "LOL".

d1hoydp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1hoydp