Trwa ładowanie...
d3ocbiz

''Assassin's Creed'': twórcy o powstawaniu filmu [WIDEO]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Assassin's Creed'': twórcy o powstawaniu filmu [WIDEO]
(getty)
d3ocbiz

Jedna z najpopularniejszych serii gier wideo w końcu doczekała się ekranizacji. *"Assassin's Creed", którego budżet wyniósł 200 mln dolarów, trafi na nasze ekrany w styczniu 2017 roku. W oczekiwaniu na premierę prezentujemy polski making-of, który możecie obejrzeć tylko u nas.*

„Assassin's Creed" to seria gier wideo na konsole i komputery. Pierwsza z nich pojawiła się na rynku w 2007 roku. Akcja koncentruje się wokół konfliktu dwóch frakcji - asasynów i templariuszy.

d3ocbiz

Michael Fassbender („X-Men: Przeszłość, która nadejdzie”, „Zniewolony. 12 Years a Slave”) wciela się w głównego bohatera - Calluma Lyncha, który za pomocą specjalnej maszyny potrafi przeżywać wspomnienia swoich przodków. W obsadzie znaleźli się również Marion Cotillard („Mroczny Rycerz powstaje”, „Niczego nie żałuję – Edith Piaf”), Ariane Labed, Michael K. Williams, Jeremy Irons i Brendan Gleeson. Reżyseruje Justin Kurzel („Makbet”). Film był kręcony w Londynie, Almerii (Hiszpania), Valletcie, Gżirze i Kalkarze (Malta).

Fabuła „Assassin's Creed”:

Dzięki rewolucyjnej technice, która zapewnia dostęp do zapisanych w genach wspomnień, Callum Lynch (Michael Fassbender) może przeżywać przygody swego przodka, Aguilara z XV-wiecznej Hiszpanii. Odkrywa przy tym, że jest potomkiem tajnego stowarzyszenia Asasynów. Zdobywa niezwykłą wiedzę i umiejętności, które pozwalają mu stawić czoło okrutnej i potężnej organizacji Templariuszy we współczesnym świecie.

"Assassin's Creed" wejdzie na ekrany polskich kin 6 stycznia 2017 roku.

d3ocbiz

Podziel się opinią

Share
d3ocbiz
d3ocbiz