Trwa ładowanie...
auta

Auta 2: jeszcze więcej oktanów!

Share
Auta 2: jeszcze więcej oktanów!
Źródło: Forum Film
d2gnzg6

Temperatura silników w „Autach 2” wzrasta nie tylko uczestnikom Światowego Grand Prix, ale i samochodom, które zamieszane są w akcję poza torem. Jeśli jest się najlepszym amerykańskim szpiegiem lub baronem paliwowym i wizjonerem, potrzeba naprawdę wysokooktanowych płynów.

Baron Smardz-Rychły
Smardz-Rychły to były baron paliwowy, który sprzedał swój majątek, przerobił się na pojazd elektryczny i poświęcił życie poszukiwaniu źródeł odnawialnej, ekologicznej energii. Ostatecznie odkrył paliwo, którego - jak sądzi - powinni używać wszyscy. Smardz-Rychły jest również organizatorem Światowego Grand Prix, czyli rozgrywanego na terenie trzech państw wyścigu, który przyciąga najsławniejszych zawodników. Tak naprawdę jednak wyścig jest jedynie pretekstem, a Smardz-Rychły zorganizował go, by pochwalić się swoim nowym wspaniałym paliwem, allinolem.

Rod Spojler
Spojler jest powszechnie uważany za najlepszego amerykańskiego szpiega. Do służby został zwerbowany wkrótce po zakończeniu zimnej wojny ze względu na swą wyjątkową siłę i inteligencję. Rod jest twardzielem z Detroit i mistrzem kamuflażu. Podczas swojej ostatniej tajnej operacji zdobył informacje na temat próby sabotażu, do której ma dojść podczas Światowego Grand Prix. Planuje podzielić się tym odkryciem ze swym brytyjskim współpracownikiem podczas wielkiej gali inauguracyjnej, odbywającej się w Tokio. Ponieważ bandziory depczą mu po oponach, Spojler zmuszony jest przekazać informacje pierwszemu napotkanemu uczestnikowi gali, zardzewiałemu samochodowi pomocy drogowej imieniem Złomek.

Siddeley
Siddeley to najnowocześniejszy brytyjski dwusilnikowy samolot szpiegowski. Jego długość wynosi 54 metry, a rozpiętość skrzydeł aż 48 metrów. Srebrna, wysmukła sylwetka Siddeley’a przecina międzynarodową przestrzeń powietrzną z rekordową prędkością jednego macha. Wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia szpiegowskie, takie jak maskowanie, arsenał obronny, czy dopalacze, Siddeley jest wiernym towarzyszem Seana, pomagając mu zwalczać przestępczość na całym świecie.

Nigel Gearsley
Nigel Gearsley z Warwickshire w Anglii to Aston Martin DB9R, startujący z numerem 9. Karierę rozpoczął od uczestnictwa w Speed Hill Climb, wyjątkowym wyścigu pod górę, odbywającym się w Aston Hill i od pokoleń organizowanym przez jego rodzinę. W swojej karierze Nigel nie miał jednak pod górkę. W ciągu ostatnich kilku lat wygrał niemal każdy wyścig samochodów klasy GTS, wliczając w to serię zwycięstw na torach Nürburgring i Le Mans. Dzięki swojej brytyjskiej wytworności na pewno nie pozostanie niezauważony podczas Światowego Grand Prix.

** [

FILM.WP.PL NA TWOJEJ ŚCIANIE. DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU! ]( http://www.facebook.com/filmwppl )**

d2gnzg6

Zobacz także:

** [

PAMIĘTACIE MAŁĄ NEL? NIE ZGADNIECIE KIM JEST DZISIAJ ]( http://film.wp.pl/co-slychac-u-malej-nel-6025274957063297g )**

** [

ZOBACZ JAKI FILM ZNA KAŻDY POLAK! ]( http://film.wp.pl/jaki-polski-film-obejrzalo-najwiecej-widzow-6025274942079617g )**

d2gnzg6

** [

ALE SCHUDŁY! TE GWIAZDY KIEDYŚ WYGLĄDAŁY FATALNIE! ]( http://teleshow.wp.pl/te-gwiazdy-w-sama-pore-wziely-sie-za-siebie-6026603049555073g )**

**[

WSTYDLIWA PRZESZŁOŚĆ KUBY WOJEWÓDZKIEGO ]( http://teleshow.wp.pl/wstydliwa-przeszlosc-kuby-wojewodzkiego-6021644318356609g )**

d2gnzg6

Podziel się opinią

Share
d2gnzg6
d2gnzg6