Trwa ładowanie...

''Avengers 2'': Joss Whedon nie śpi przez ''Avengers''

Share
''Avengers 2'': Joss Whedon nie śpi przez ''Avengers''Źródło: Forum Film
d4i2msl

*Joss Whedon pracuje w pocie czoła nad kontynuacją przeboju "Avengers".*

Reżyser i scenarzysta adaptacji komiksu o grupie superbohaterów opowiedział o wyzwaniach, jakim stawia czoła podczas przygotowań do realizacji sequela.

- Czy czuję presję? Owszem, ale tylko taką, która towarzyszy mi przy każdym nowym projekcie - przyznał Whedon. - Zastanawiam się: "Czy będzie dobry? Inny? Czy mam w ogóle powód, aby kręcić ten film? Czy to powinno być moje kolejne dzieło? Czy dam radę?". Nie zabieram się za pracę z nastawieniem, że kontynuacja musi zarobić więcej, niż pierwsza część, bo to byłoby szaleństwo. Na szczęście wiem, że mam wierną publiczność, co daje mi chociaż jakieś poczucie bezpieczeństwa. Podobał jej się film "Avengers" i bohaterowie, więc najprawdopodobniej nie poniosę porażki totalnej, ale nie chcę też robić sequela, który będzie zaledwie dobry. Jeśli poświęcam czemuś trzy lata swojego krótkiego życia, to chcę, aby było to coś, czego jeszcze nigdy nie robiłem. Dla mnie "Avengers 2" to wielkie wyzwanie. Owszem, to sequel, ale co zrobić, aby różnił się od poprzednika? Co prawda nie czuję tej presji na co dzień, w sposób świadomy, ale mój organizm odbija to sobie w nocy. Podczas pracy nad pierwszym filmem czułem się swobodnie i
pewnie, ale przez cały ten czas cierpiałem na bezsenność.

Prace na planie "Avengers 2" rozpoczną się na początku 2014 roku. W rolach głównych mają wystąpić Robert Downey, Jr., Chris Hemsworth, Chris Evans, Mark Ruffalo, Jeremy Renner, Scarlett Johansson i Samuel L. Jackson.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d4i2msl

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4i2msl
d4i2msl