Trwa ładowanie...

''Avengers 3D'': Zwiastun na Super Bowl [wideo]

''Avengers 3D'': Zwiastun na Super Bowl [wideo]Źródło: Forum Film
dj40w33
dj40w33

Podczas Super Bowl, finału rozgrywek futbolu amerykańskiego, wyemitowano kilka specjalnie przygotowanych zwiastunów nadchodzących superprodukcji. Jednym z nich był trailer filmu "Avengers 3D".

11 maja 2012 roku do kin wejdzie adaptacja jednego z najsłynniejszych komiksów w historii. W „The Avengers” role pierwszoplanowe grają postaci, którym poświęcone były wcześniej nie tylko osobne serie komiksów, ale i filmy fabularne.

Nick Fury jest szefem międzynarodowej agencji S.H.I.E.L.D, która czuwa nad światowym bezpieczeństwem. W obliczu globalnego zagrożenia staje przed zadaniem stworzenia drużyny, która podoła najbardziej nieprawdopodobnym wyzwaniom. Do swojego zespołu rekrutuje ludzi z niezwykłymi zdolnościami. Znajdą się w nim słynne postaci z uniwersum Marvela – Iron Man, Hulk, Thor, Kapitan Ameryka, Sokole Oko i Czarna Wdowa. Porozumienie w drużynie złożonej z takich indywidualności, nie będzie łatwe do osiągnięcia. Fury wie jednak, że tylko działając wspólnie, mogą ocalić świat przed zniszczeniem.

Poniżej prezentujemy zwiastun filmu przygotowany na Super Bowl:

W rolach głównych zobaczymy Roberta Downey Jr. (Iron Man), Chrisa Evansa (Kapitan Ameryka), Marka Ruffalo (Hulk), Chrisa Hemswortha (Thor), Scarlett Johansson (Czarna Wdowa), Jeremy’ego Rennera (Sokole Oko) oraz Samuela L. Jacksona (Nick Fury). „The Avengers” reżyserowany przez Jossa Whedona ("Firefly", "Serenity") jest oparty na niezwykle popularnej serii komiksowej pod tym samym tytułem. Jej początki sięgają 1963 roku, kiedy opublikowany został pierwszy zeszyt, autorstwa
legendarnych twórców komiksu – Stana Lee i Jacka Kirby’ego.

„The Avengers” w kinach od 11 maja 2012!

dj40w33
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dj40w33