Trwa ładowanie...
d3m1g1o

"Avengers: Wojna bez granic" nadal na szczycie. To jeden z najlepiej zarabiających filmów w historii

Produkcja Marvel Studios trzeci tydzień z rzędu znalazła się na pierwszej pozycji box office w USA. Komiksowy superhit zarobił już ponad 1,6 mld dol.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na kontynuację "Avengers: Wojny bez granic" poczekamy do maja 2019 r.
Na kontynuację "Avengers: Wojny bez granic" poczekamy do maja 2019 r. (Materiały prasowe)
d3m1g1o

W miniony weekend film zarobił w USA 61,8 mln dol. Na rynku międzynarodowym dochód wynosi ponad 1,6 mld dol., m.in. dzięki 200 mln, jakie film przyniósł podczas opóźnionej o 2 tygodnie względem reszty świata premiery w Chinach. Produkcja znajduje się już na 5. pozycji wśród najbardziej dochodowych filmów. I wszystko wskazuje na to, że wespnie się jeszcze wyżej. Aktualne zestawienie wygląda następująco:

  • "Avatar" - 2,787 mld dol.
  • "Titanic" - 2,187 mld dol.
  • "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" - 2,068 mld dol.
  • "Jurassic World" - 1,671 mld dol.
  • "Avengers: Wojna bez granic" - 1,606 mld dol.

Pierwsza nowość weekendu to komedia "Life of the Party". Obraz zainspirowany jest produkcją "Powrót do szkoły" z 1986 roku. Bohaterką jest pani domu Deanna (Melissa McCarthy), która postanawia porzucić rodzinne obowiązki i wrócić do college'u. Kobieta trafia do tej samej grupy, co jej córka Maddy (Molly Gordon). W obsadzie znaleźli się także Gillian Jacobs ("Community"), Maya Rudolph ("Druhny"), Julie Bowen ("Współczesna rodzina"), Matt Walsh ("Figurantka"), Molly Gordon ("Królestwo zwierząt"), Stephen Root ("Randka na weselu"), nominowana do Oscara Jacki Weaver ("Poradnik pozytywnego myślenia), Jessie Ennis ("Better Call Saul"), Adria Arjona ("Detektyw"), Debby Ryan ("Jessie") i Jimmy O. Yang ("Dolina krzemowa"). Film zarobił w trze dni 18,5 mln dol.

d3m1g1o

Druga nowość to "Breaking In" z dochodem 16,5 mln dol. Gabrielle Union gra kobietę, która musi bronić najbliższych podczas włamania do ich domu. Stawką jest życie jej córki i syna, którzy zostają zakładnikami włamywaczy. W obsadzie znaleźli się również Billy Burke, Richard Cabral, Seth Carr i Ajiona Alexus.

Oto top 10:
1. "Avengers: Wojna bez granic" - 61,8 mln dol.
2. "Life of the Party" - 18,5 mln dol.
3. "Breaking In" - 16,5 mln dolarów
4. "I że ci nie odpuszczę" - 10,1 mln dol.
5. "Ciche miejsce" - 6,4 mln dol.
6. "Jestem taka piękna" - 3,7 mln dol.
7. "Rampage: Dzika furia" - 3,4 mln dol.
8. "Tully" - 2,2 mln dol.
9. "Czarna pantera" - 1,9 mln dol.
10. "RBG" - 1,2 mln dol.

Obejrzyj zwiastun "Avengers: Wojna bez granic":

d3m1g1o

Podziel się opinią

Share

d3m1g1o

d3m1g1o