Trwa ładowanie...
d46q285

''Baby Bump'' Kuby Czekaja jedzie do Teksasu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Baby Bump'' Kuby Czekaja jedzie do Teksasu
d46q285

Najnowszy film Kuby Czekaja "Baby Bump" odwiedzi kolejny prestiżowy festiwal. Tym razem dzieło, którego światowa premiera odbyła się w Wenecji, pojedzie do USA.

Film "Baby Bump" zostanie zaprezentowany na międzynarodowym festiwalu South by Southwest (SXSW) w Austin w Teksasie. Dzieło Kuby Czekaja zakwalifikowane zostało do sekcji "Visions".

Przedstawiony w konwencji komiksu film opowiada o fizycznym dorastaniu - zmieniającym się ciele, które rośnie i przemienia się. Historia koncentruje się na cielesności 11-latka i frustracjach, jakich jest ona przyczyną.

d46q285

Czekaj nie tylko film wyreżyserował, ale jest również autorem jego scenariusza. W produkcji występują Kacper Olszewski, Agnieszka Podsiadlik, Caryl Swift, Sebastian Łach i Weronika Wachowska

- "Baby Bump" to kaskada obrazów i dźwięków, figle i igraszki z wyobrażeniami na temat tego bardzo specyficznego etapu w życiu człowieka - Czekaj opisywał swój projekt przed jego prezentacją na festiwalu Etuida i Anima w Krakowie. Wcześniej film gościł w Gdyni.

Festiwal South by Southwest potrwa do 19 marca.

d46q285

Podziel się opinią

Share

d46q285

d46q285