Trwa ładowanie...
multikino

Bardzo długi Dzień Dziecka tylko w Multikinie

Share
Bardzo długi Dzień Dziecka tylko w Multikinie
Źródło: getty
d1ldqr1

W kinach sieci Multikino Dzień Dziecka najmłodsi kinomani będą mogli świętować aż przez 11 dni. Od 26 maja do 5 czerwca na dzieci będą czekały wyjątkowe filmy, a w weekend 4 i 5 czerwca nie zabraknie dodatkowych atrakcji, gier i zabaw. W prezencie dzieci otrzymają plakaty animacji *"Gdzie jest Dory?".*

Dzień Dziecka to wyjątkowe święto, dlatego sieć Multikino zaplanowała atrakcje nie tylko na 1 czerwca, ale aż na 11 dni. W repertuarze najmłodsi kinomani znajdą między innymi: animację najpopularniejszej gry ostatnich lat „Angry Birds Film”, film „Alicja po drugiej stronie lustra” z Johnnym Deppem, Anną Hathaway, Mią Wasikowską i Heleną Bonham Carter w rolach głównych, „Księgę dżungli”, która w spektakularny sposób łączy sceny kręcone z udziałem aktorów z obrazami wygenerowanymi komputerowo oraz animację „Kung Fu Panda 3” opowiadającą o nowych przygodach pandy Po. Ponadto do biletu na film familijny zakupionego w dniach 4 i 5 czerwca w sieci Multikino będą rozdawane plakaty animacji „Gdzie jest Dory?”. Akcja będzie trwała do wyczerpania zapasów.

Poza najpopularniejszymi animacjami, na dzieci w Multikinie 4 i 5 czerwca będą czekały atrakcje: animacje, konkursy, zabawy i wiele innych!

d1ldqr1

Szczegółowy repertuar dostępny na www.multikino.pl

d1ldqr1

Podziel się opinią

Share
d1ldqr1
d1ldqr1