Trwa ładowanie...
d4d8img
Aktualności

Beyoncé w hołdzie Martinowi Lutherowi Kingowi

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beyoncé w hołdzie Martinowi Lutherowi Kingowi
d4d8img

Beyoncé wystąpi ze specjalnym programem na gali wręczenia nagród Grammy. Jej występ ma stanowić hołd Martina Luthera Kinga Jr.

Wystąpienie Beyoncé ma związek z filmem "Selma", opowiadającym o życiu działacza na rzecz równouprawnienia i zniesienia dyskryminacji rasowej. Jeśli doniesienia okazałyby się prawdziwe, gwiazda pojawi się na scenie z Commonem i Johnem Legendem, którzy na potrzeby kinowej biografii nagrali nominowaną do Oscara piosenkę "Glory".

Fabuła obrazu "Selma" koncentruje się na walce o prawa obywatelskie i marszu, który Martin Luther King (w tej roli Davida Oyelowo) poprowadził w 1965 roku z miejscowości Selma do oddalonego o 87 km Montgomery.

d4d8img

W obsadzie znaleźli się również Tom Wilkinson, Carmen Ejogo, Andre Holland, Common, Cuba Gooding Jr., Wendell Pierce i Oprah Winfrey.

Ceremonia wręczenia Grammy odbędzie się 8 lutego.

Ostatnie wydawnictwo Amerykanki, "Beyoncé Platinum Edition", trafiło do rąk fanów 24 listopada 2014 roku. Dzieło stanowi reedycję krążka zatytułowanego po prostu "Beyoncé", który miał premierę 13 grudnia 2013 roku.

d4d8img

Podziel się opinią

Share

d4d8img

d4d8img